Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Praca
Forum mieszkańców Oleśnicy > Giełda > Praca > Dam pracę
hoke
Jak szukacie roboty to chyba najlepsza opcja wejść na portal z ogłoszeniami, wpisać praca produkcja, technik, marketing, czy co tak kto chce i wyskakuje 100 ofert. szukanie po jednej chyba mija się z celem. wink.gif
wladimir
A ja coraz częściej wchodzę na stronę firmy u której chciałbym pracować i poprzez ich stronę podsyłam im CV. Tak przykładowo zrobiłem z Infosys Polska. Na stronie http://dockinlodz.com/pl/ można sprawdzić oferty pracy i ewentualnie się z nimi skontaktować. Moim zdaniem dobre rozwiązanie szczególnie jeśli ma się skrolować 100 ofert w wyszukiwarce.
nastek
Najlepiej to zrobić jak moja dziewczyna i założyć firmę ;P Ona otwiera salon kosmetyczny, sama dla siebie jest szefem, nikt jej nie mówi co ma robić, pomagam jej w starcie szukam na przykład sprzętów takich jak tutaj https://cosmed24.pl/katalog/18-lasery-kosme...zne/27-diodowe/ , wiem że bedzie robiła to co kocha i chyba to jest najlepsze w tym wszystkim.
Bronx8
Myślę, że w każdej pracy bardzo ważną rzeczą są szkolenia BHP. Jeśli szukacie dobrej firmy, która coś takiego organizuje to polecam firmę JLG. Prowadzą szkolenia, które są przygotowywane w bardzo profesjonalny sposób i na pewno każdy budowlaniec coś z niego wyniesie . Moim zdaniem bardzo dobra opcja.

To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2021 Invision Power Services, Inc.