Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Nowe książki kryminalistyczne (pomoc)
Forum mieszkańców Oleśnicy > Varia > Kultura
garethh
Możecie mi doradzić w sprawie książek. Uwielbiam czytać i pochłonąłem już niemalże wszystko co było dostępne. Czytam wszystko, ale najbardziej lubię kryminały. Znacie może jakichś nowych, dobrych pisarzy? Obecnie coraz więcej pojawia się osób, których książki podbijają serca czytelników. Kilka takich ?perełek? już udało mi się znaleźć, ale jest to ciągle za mało. Kocham książki i każdą wolną chwilę poświecam na czytanie. Szukam nowości. Nieznanych autorów, którzy mogą stworzyć doskonałą książkę. Szczególnie interesują mnie kryminały, ale może być także inny rodzaj. Każdą książkę sprawdzę, bo już brakuje mi pomysłów na dobre książki. Popularni autorzy są dla mnie nieco nudni. Ja wolę odkrywać nowych pisarzy. Możecie mi podsunąć jakieś tytuły lub nazwiska? Chciałbym, żeby były to dobre książki nowych osób w świecie literackim. Wybić się ciężko w książkach, dlatego jest szansa na kupienie ciekawej książki za niewielkie pieniądze. Są jednak takie osoby jak ja, które połykają książki. Są może jakieś ciekawe propozycje nowości wydawniczych. Możecie mi podpowiedzieć.

Może znajdę w okolicy kogoś z kim mogę się wymieniać? Zapraszam...
miriam
Kryminały ze Skandynawii albo klasyka kryminału, jak Agatha Christie.
Joanna_Olesniczanka
A może "Dziewczyna z pociągu"? Słyszałam, że to dobra książka i naprawdę trzyma w napęciu.
panda5
Dziewczyna z pociagu to wciagajaca ksiazka, ale jezeli nie macie co czytac to zobaczcie krajowy rejestr długów opinie. Ciekawa lektura
lancer
Tu poszukaj http://dzikabanda.pl/teksty/rankingi/zbrod...krainy-fiordow/ o wszystkim co się pojawia wartym uwagi piszą, ale też rozliczają się z popularnymi gniotami.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2021 Invision Power Services, Inc.