Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: DART
Forum mieszkańców Oleśnicy > Nasze miasto > Lokale | Imprezy
jack
Oleśnica - niegdys potęga dolnośląskiego darta wink.gif
ktoś jeszcze rzuca?...
kapode
CYTAT(jack @ 8.12.2011 | 20:18:45) *
Oleśnica - niegdys potęga dolnośląskiego darta wink.gif

A to zmieniło się coś smile.gif ?
jack
środa, 14.12, g.19.00
1. TURNIEJ DARTA
w Jack Pubie
MEKSYKAŃSKA NAGRODA GŁÓWNA
cool.gif
jack
I. Turniej Darta w Jack Pubie
zakończył się zwycięstwem Maćka,
miejsce II - Balba,
miejsce III - Zielony.
Gratulujemy ;-)
jack
JACK Pub, 22.12, czwartek, g.19.00
AMATORSKI TURNIEJ DARTA 301
Nagrody dla Najlepszych ;-)
groszeq
pije ktoś jeszce jabole na czas?
jack
CYTAT(jack @ 20.12.2011 | 13:10:10) *
JACK Pub, 22.12, czwartek, g.19.00
AMATORSKI TURNIEJ DARTA 301
Nagrody dla Najlepszych ;-)


Zwycięzca: Krzysztof D.
2.miejsce: Michał K.
3.miejsce: Oskar N.

jack
08.01, nd, g.18.00
CHARYTATYWNY TURNIEJ DARTA
pula oraz całodniowy wsad z darta zostanie przekazany na rzecz WOŚP
dla najlepszych NAGRODY DO JACK'A
jack
CYTAT(jack @ 5.01.2012 | 12:17:08) *
08.01, nd, g.18.00
CHARYTATYWNY TURNIEJ DARTA
pula oraz całodniowy wsad z darta zostanie przekazany na rzecz WOŚP
dla najlepszych NAGRODY DO JACK'A


Zapraszamy już od 14tej do północy - RZUCAJCIE LOTKAMI DLA WOŚP ;-)
Kahlua
szkoda, że organizowane jest bez wiedzy oleśnickiego sztabu WOŚP; podejrzewam, że z większym pożytkiem i dla Fundacji i dla mieszkańców Oleśnicy byłoby wspólne działanie;

zapraszamy do współpracy za rok;
jack
faktycznie w biegu zabrakło czasu na kontakt ale pieniążki, które własnie do maszyn wpływaja jeszcze dziś dotrą do puszki wink.gif
Kahlua
CYTAT(jack @ 8.01.2012 | 20:02:33) *
faktycznie w biegu zabrakło czasu na kontakt ale pieniążki, które własnie do maszyn wpływaja jeszcze dziś dotrą do puszki wink.gif

o tej porze szukaj nas w Ściemie. mozna o nas zapytac przy barze. korelat juz zamkniety i przeliczony.
jack
Cykliczne Turnieje DARTA w JACK Pubie
co niedzielę o godz.16.oo
Zapraszamy.
jokers
Mozna uzyskac informacje ile pieniedzy zebrano z automatu dla WOŚP ?
jack
Oczywiście. Zostało to od razu odnotowane na fb ; http://www.facebook.com/Jack.Olesnica
jokers
Nie mozna takiej informacji podac tutaj ? na codzien jack podaje wiele informacji na forum ale tej nie chcial podac, podajac adres na facebooku na ktorej to nie mozna bylo odszukac kwoty przekazanej WOSP.
jack
Oczywiście, że można. Nasza odpowiedź na Twoje poprzednie pytanie informowała, iż ta kwota została od razu zamieszczona na naszym fb.
Siedmiu zawodników wrzuciło do puli po 5zł + jeden z nich przyniósł monety przekazane przez jego mamę + złotówki z maszyny = 112,80 - wrzucone do puszki dzięki Ani, która podeszła późnym wieczorem do Jack Pubu
Mamy nadzieję, iz ta odpowiedź usatysfakcjonowała Jokersa i aż ciśnie się na usta pytanie co on zrobił dla WOŚP w tym roku wink.gif

CYTAT(jokers @ 10.01.2012 | 13:01:12) *
Nie mozna takiej informacji podac tutaj ? na codzien jack podaje wiele informacji na forum ale tej nie chcial podac, podajac adres na facebooku na ktorej to nie mozna bylo odszukac kwoty przekazanej WOSP.


Jokers - nie na miejscu jest aluzja, że nie chcieliśmy podac kwoty zebranej podczas turnieju Darta.
ps.
czy ja dobrze kojarzę? Jokers to Mariusz Cz? jesli tak to gratuluję...
jokers
Nierozumię co jest nie na miejscu. Pytanie było o konkretną kwotę przekazaną na szczytny cel przez Jack Pub, cel jak wcześniej wskazałem jest szczytny aby więcej takich inicjatyw życzę a przedmówca niepotrzebnie doszukuje się aluzji.
Jeżeli jednak przedmówca @Jack na zadane pytanie o kwotę zbiórki odsyła mnie do stron innych niż forum na którym wcześniej sam się reklamuje o zbieraniu środków a na tych stronach takiej informacji znaleźć nie można to normalnym jest że zainteresowanie rośnie. Jednak przekazanie informacji o kwocie i nawet opisanie więcej niż było w prośbie bardzo mnie satysfakcjonuje, cel był szczytny i nie rozumie od razu detektywistycznego podejścia mojego przedmówcy. Jeżeli @Jack czy ktokolwiek inny zada mi pytanie ile przeznaczyłem swojego serca na WOŚP też mogę odpowiedzieć, nie robiąc z tego tajemnicy.
jack
Napisałem, że nie na miejscu jest aluzja, cyt: 'na codzien jack podaje wiele informacji na forum ale tej nie chcial podac'
Niby w którym to miejscu nie chcieliśmy podać tej informacji? W pierwszej odpowiedzi podaliśmy miejsce, w którym ta informacja została od razu po przeliczeniu podana.
Potraktujmy więc, że "ale tej nie chcial podac" jest tylko niefortunnym ułozeniem słów wink.gif a nie uszczypliwością...
jokers
No i tak dokladnie trzeba to w ten sposób rozumieć a nie doszukiwać się czegoś, na pewno nie na tym poziomie czyli szczytnego celu.
Pozdrawiam
pio
Przyznam, że również szukałem na FB na profilu Jack.Olesnica w/w kwoty i nie znalazłem jej.
Albo zamieszczacie tutaj wszystkie informacje nas interesujące (dot. pubu), albo proszę nie reklamować tutaj swojej działalności.
jack
Na profilu Jack Pubu w WYDARZENIACH -> CHARYTATYWNY TURNIEJ DARTA
jestem pod wrażeniem jak bardzo drażniąca kwestia było nie umieszczenie tej informacji we wszystkich możliwych portalach w necie...
Pio - Twoja prosba to oficjalne stanowisko portalu czy indywidualne widzimisię? wink.gif
jokers
Jeszcze raz wszedłem i ja, na Facebooku w wydarzenia a tam Charytatywnego Turnieju Darta brak, jest wprawdzie Turniej Darta ale wchodzac tam nic o WOŚP nie ma, wcześniej myślałem że to ja cos przeoczyłem ale jeżeli i @PIO nie widział a już jak @Jack poprowadził i dalej nie widać to ze mną jednak wszystko jest OK.
Nie zmienia to faktu że jak w jednym miejscu pisze się o czymś to ciągnąc wątek nie powinno się odsyłać do innego medium, chyba że innaczej nie można przedstawić czegoś jak odesłać do innego medium.
jack
wpis z niedzieli z godz. 22.45 w WYDARZENIA -> CHARYTATYWNY TURNIEJ DARTA
zaczyna sie robić niesmacznie. i admin Pio i własciciel Starej Chaty powoli przesadzają...
jokers
Niesmaczne to mogą być twoje detektywistyczne wywody, już ci wcześniej coś na ten temat powiedziałem, uważaj aby nie wyciągać twoich oszustw na jaw, bo też zacznie się niesmacznie. Człowieku zrozum raz a porządnie że musisz stosować się do zasad ogólnie przyjętych, skoro decydujesz się na dyskusje w jednym medium a takim jest te forum to nie odsyłaj kogokolwiek kto zadaje ci pytania do innego medium bo to jest niesmacznie i tak jest wszedzie.
To że admini tolerują twoją nachalną reklamę to pełen podziw dla nich, ktoś płaci za utrzymanie tego forum a ty za darmo uprawiasz swoją reklamę i upominasz jeszcze admina nie na swoim "podwórku".

Wracając do "nieautoryzowanej" zbiórki pieniędzy dla WOŚP, twoje podejrzane podejście do zadanego pytania o wielkość zbiórki z reklamowanego przez ciebie DARTA doprowadza nas do zastanowienia, czym bardziej ty podsycasz dyskusję tym bardziej my zastanawiamy się dlaczego ty to robisz ? A scenariuszów może być wiele, np z tego co zrozumiałem WOŚP o zbiórce publicznej prowadzonej przez własciciela Jack Pub & Restaurant nic nie wiedział a jak nie wiedział Jack robił to niezgodnie z polskim prawem bo rozumie nie dostał zgody od odpowiednich wladz (wójt, burmistrz, starosta, marszałek czy minister właściwy do spraw wewnętrznych).
Teraz @Jack rozumiesz dlaczego trzeba byc tak transparentnym, tym bardziej jezeli lamało sie prawo ? A ty co robisz ? nie dość że coś niejasno śię tłumaczysz to jeszcze obrażasz na forum swoich rozmówców.
I żeby nie było że się czepiam, wcześniej gratulowałem ci szczytnego celu chociaż od razu wiedziałem że złamałeś prawo, ty jednak musisz posługiwać się namiarami osób podając je publicznie, mimo że osoby te posługują się nickami . Dlaczego ? do czego ci to ? jaki masz cel ?
jack
Udzieliłem Wam wyczerpujacej odpowiedzi a Wy twierdzicie, że szukaliście też jej na profilu fb i że nie ma tam żadnej informacji. Prosze o odpowiedź, czy ta informacja została umieszczona zaraz po wrzuceniu pieniędzy do puszki?
Co do sprawy ze zbiórką, o której wcześniej faktycznie nie został poinformowany sztab WOŚP- faktycznie tak się stało i było to wyjaśnione a nadrzedną rzeczą w tym wszystkim jest to, ze przyszli ludzie i uczestniczyli w tym turnieju własnie po to aby przekazać w ten sposób pieniążki. Zostatwiam się w przekonaniu, że Panom nie przyszło na myśl, iż fundusze z turnieju mieły trafić nie do puszki WOŚP...
Na tym forum jest też temat innego oleśnickiego lokalu, który również dał coś od siebie orkiestrze, nie poinformował w swym temacie jaka to kwota, ale przecież nie to jest najwazniejsze. Najważniejsze jest to, że komus się chciało... Mi osobiście nie przyszłoby na myśl robic sprawy z braku tutaj informacji na ten temat. I wspomniany tutaj lokal również zamieszcza informacje o swej działalności i mi też to nie przeszkadza - bo niby dlaczego miałoby?
Proponuje wszelkie wyjaśnienia przenieśc na priv bo nie lubię uczestniczyć w takich już prawie 'pyskówkach forumowych'
jokers
Jak dobrze zauważyłeś jakąś pyskówkę to wszczełeś ją sam. Złamałeś obyczaje prowadzone na forum, złamałeś polskie prawo, możliwe że też prawa autorskie a na grzeczne zadane pytanie, doszukiwałeś się czegoś niesmacznego.
Jeżeli chcesz wiedzieć ile wspomniany przez ciebie wcześniej lokal wspomógł WOŚP to w odpowiednim miejscu zadaj pytanie a w tym samym bez odsyłąnia dostaniesz odpowiedź. O to w tej dyskusji cały czas chodzi. Założysz swoje forum i możesz dyktować swoje warunki, na cudzych forach bądź przynajmniej uprzejmy.

PS. Teraz dalsza dyskusje pragniesz przeniesc na PRIV a do tej pory publicznie mogłeś podawać namiary osób z którymi rozmawiasz ? nazwe firmy i inicjaly z imienia i nazwiska ? To wg Ciebie jest OK ?
jack
Faktycznie nie znałem tego obyczaju, że jestem zobligowany do odpowiadania każdemu i na każde pytanie z racji tego, że korzystam z tego forum.
Konczę dyskusję a jej ocene pozostawiam forumowiczom wink.gif
on22
Jokers masz zupełną racje...ja wypowiem się jeżeli mogę co mnie boli więc Panie Jack wychodzę z założenia że jeżeli zdecydował się pan na zrobienie czegoś dla wosp trzeba było to wcześniej poinformować sztab to pierwszy i najważniejszy punkt dlaczego jeżeli ty piszesz w dniu finału np o godzinie 18 ze jest charytatywny turniej darta to skąd ja mogę wiedzieć czy te pieniądze faktycznie tam trafią gdzie trafić powinny jeżeli w chodzę na stronę sztabu i nic o tym nie wiem, tak się nie robi po drugie wypowiadanie na forum kto kim jest faktycznie nie ładnie. I wydaje mi się że najlepiej bedzie jak za rok wcześniej z organizujesz to co chcesz po uprzednim dogadaniu się a później jasno i wyraźnie napiszesz ile kaski wpłynęło na dana organizacje...
jack
Powtórze to po raz kolejny i mam nadzieję, że ostatni: informacja o kwocie zebranej podczas Charytatywnego Turnieju Darta, została podana na profilu Jack Pubu na fb zaraz po wrzuceniu pieniedzy do orkiestrowej puszki. Nikt nie próbował jej zatajać. Na tym forum nie została ta kwota od razu podana ale przecież nie jest ono oficjalnym nośnikiem informacj o WOŚP... Nie ma też zadnego zapisu w regulaminie forum, nakazującego podawania wszelkich informacji o wpisanych tutaj wydarzeniach. Jack Pub okazał się też jedynym na tym forum, który w ogóle taką informację o zebranej kwocie podał. Obiecujemy jednak, ze takowe informacje przy organizowanych w przyszłości akcjach będą również tutaj podawane wink.gif a stanie się tak już niebawem.
Faktem jest, że niefortunnie się stało, że sztab WOŚP nie został wcześniej powiadomiony o takiej inicjatywie ale ta sprawa została wyjaśniona podczas przekazywania pieniążków.
jokers
Po raz kolejny piszę, że w tej dyskusji nie do końca chodzi o WOŚP, WOŚP wyszedł przypadkiem i gdyby dyskusja była na tym forum to nie przybrała by takiej formy.
Tu chodzi o to czego nie możesz cały czas zrozumieć albo robisz to specjalnie. Jeżeli nie możesz zrozumieć, że są też zasady niepisane, dotyczące dobrego obyczaju, mówiące o tym że nie odsyła się do obcych mediów prowadząc dyskusję na jakimkolwiek medium chyba, że nie można zrobić tego w inny sposób a jeżeli już trzeba to zrobić to podawany link jest linkiem bezpośrednim a nie linkiem na stronę główną gdzie rozmówca zmuszony jest do przeszukiwania stosu podstron. Ty tak właśnie zrobiłeś i jeszcze dziwisz się że nikt z zainteresowanych nie znalazł informacji o której piszesz, bo albo jej tam nie ma albo każdy szuka w innych miejscach niż ona jest i znaleźć nie może.
To po pierwsze, po drugie jeżeli tak bardzo chcesz wspomóc się regulaminem tego forum to przytoczę ci punkt 29 regulaminu:
CYTAT
29. Reklama na forum i pozostałych serwisach olesnica.org.pl jest płatna. Nie wolno reklamować stron komercyjnych, oprócz stron instytucji publicznych (np. kino, basen). Dozwolone jest jedynie reklamowanie stron prywatnych. Linki do stron komercyjnych będą usuwane - także z podpisów. Osoby zainteresowane reklamą na olesnica.org.pl proszone są o kontakt na adres reklama@olesnica.org.pl.


Ty uprawiasz nagminnie reklamę na tym forum i reklamujesz strony komercyjne bo i twoja strona lokalu jak i fanpage lokalu na facebooku jest komercyjna.

Jak widać admin to jeszcze toleruje ale jak długo ? aby nie było tak, że ucierpią na tym inne lokale które puszczą informację raz na kilka miesięcy.

Inne lokale nie podały informacji ile przekazały WOŚP bo nikt o to nie pytał, nie ma obowiązku chwalenia się kto ile dał, jeżeli będzie takie zapytanie pewnie i odpowiedź będzie. Ciebie spytano a ty odesłałeś rozmówce na "drzewo" bo tak można to nazwać i proszę cię nie dyskutujmy o tym jednym przypadku tylko o formie dyskusji na forum.
jack
Najwazniejszym dla nas było rozwiac wynikłe wątpliwości co do naszych intencji w zorganizowaniu Charytatywnego Turnieju Darta.
Uwagi pozostałe rozumiemy. Nie znajdą się już w naszych postach odnośniki do innych stron. Jeśli zas chodzi o ilość informacji, mamy nadzieję że nie będzie ich mniej, bo jest wiele planów na różnorakie przedsięwzięcia, które mogą zainteresowac Oleśniczan. Już są zaplanowane trzy kolejne koncerty (w tym jeden charytatywny), Karnawałowy Bal Przebierańców oraz dwie wystawy. Czekamy na informacje od administratora czy istnieja jakieś przeciwskazania co do zamieszczania takowych wiadomości.
Pozdrawiamy.
mati377
CYTAT(jokers @ 13.01.2012 | 18:54:26) *
Ty uprawiasz nagminnie reklamę na tym forum i reklamujesz strony komercyjne bo i twoja strona lokalu jak i fanpage lokalu na facebooku jest komercyjna.

Jak widać admin to jeszcze toleruje ale jak długo ? aby nie było tak, że ucierpią na tym inne lokale które puszczą informację raz na kilka miesięcy.

Niecały rok temu Jokers też reklamował pierożki i jakoś nie było problemu że komercja wink.gif

Poza tym po to jest dział Lokale/Imprezy żeby informować co się dzieje w Oleśnicy. Trzeba rozróżnić przekazywanie informacji od spamowania reklamami. Za to że dzieję się więcej w Jacku niż w innych klubach należy się pochwała a nie nagonka. Znalazł się ktoś kto ma zapał by zrobić coś więcej niż polewanie piwa ale inni wolą ciągle narzekać, chyba już tego się nie zmieni.

PS. Zaraz oczywiście będę posądzony że jestem spowinowacony albo coś w tym stylu z szefostwem Jack'a więc na dowód ze nie jestem stronniczy dodam że ostatnio w Bramie też zaczęły się dziać ciekawe rzeczy i oby było tego jak najwięcej..
jack
Cykliczne Turnieje DARTA w JACK Pubie
co niedzielę o godz.16.oo
Zapraszamy.
edmun
przykro, mi ale stoję za Pub'em.
przynajmniej coś zrobił, a wytykacie, że nie wczytał się w zasady zbiórki?

Ważne że coś zrobił, ważne że w tym pubie coś się dzieje.

Pieniądze przekazał, a jeśli ktoś uważa, że zabrał choćby grosika,
to co wtedy? powołać komisję?

Ale tak to już jest, że można pojechać po kimś,
bezczelnie i jeszcze flame'ować bez celu, szukając na oślep pretekstu do dalszej kłótni.

wystarczy grzecznie poprosić o podanie informacji tutaj, a nie zasłaniasz się swoją postawą anty-odnośnikową.

A teraz odrobinę cytatów:
"Człowieku zrozum raz a porządnie że musisz stosować się do zasad ogólnie przyjętych, skoro decydujesz się na dyskusje w jednym medium a takim jest te forum to nie odsyłaj kogokolwiek kto zadaje ci pytania do innego medium bo to jest niesmacznie i tak jest wszedzie."
A kto te zasady ustalił, bo w żadnej netykiecie nic nie znalazłem, że jest zabronione? to Twoje reguły?
Dziwnym jest, że czytając artykuł na wielu portalach, można znaleźć linki do dalszych dyskusji, źródła czy choćby odnośniki do podobnych tematów, czy w takim razie odsyłanie choćby nawet na inny serwis jest nietaktowny?
Proszę grzecznie o dalsze wytłumaczenie, bo naprawdę nie rozumiem, czemu podając gdzie znajduje się źródło informacji, każesz (nakazujesz) komuś, aby pisał w jednym miejscu, jeśli ta sama informacja już znajduję się gdzieś indziej ?

"Jak dobrze zauważyłeś jakąś pyskówkę to wszczełeś ją sam. Złamałeś obyczaje prowadzone na forum,"
I nie zauważyłem nigdzie rozpoczęcia pyskówki przez jack'a
Dłużej na forum jestem i jakoś nie kojarzę też takiego obyczaju na tym forum.
Może się mylę, może i nie.

" Założysz swoje forum i możesz dyktować swoje warunki, na cudzych forach bądź przynajmniej uprzejmy."
A czy Ty jesteś właścicielem tego forum? czy sam jesteś uprzejmy?

"Faktem jest, że niefortunnie się stało, że sztab WOŚP nie został wcześniej powiadomiony o takiej inicjatywie ale ta sprawa została wyjaśniona podczas przekazywania pieniążków."

Więc, jeśli WOŚP nie miał pretensji i nie zgłosił niczego na Policje, to i Ty jokers nie doszukuj się niczego złego, od tego są odpowiednie osoby, które pilnowały porządku.


Nie wiem... masz zły dzień? tydzień? wyżyj się na kimś innym, bo ja w jack'u widzę przynajmniej porządną osobę.
Nie znam go, ale tak jak wspomniałem wcześniej, przynajmniej coś zrobił i w szczytnym celu.
CLv
Nie znam ani Jacka ani Jokersa, ale ta dyskusja była niepotrzebna.
Miejsce właściwe do reklamowania knajp. Jack zrobił dobry uczynek przyłączając się do (generalnie bezsensownej) akcji. Nie rozumiem po co się tłumaczy, bo te niby zarzuty są absurdalne.

CYTAT(on22 @ 11.01.2012 | 16:40:14) *
... Panie Jack wychodzę z założenia że jeżeli zdecydował się pan na zrobienie czegoś dla wosp trzeba było to wcześniej poinformować sztab to pierwszy i najważniejszy punkt...
Litości... a jeśli nie zgłosi to co? Dla zebranych przez niego pieniędzy zabraknie miejsca w puszkach? Przecież szef sam powiedział: róbta co chceta!
Pozdrawiam;)
due2
Witam!
Mam pytanie, w którą z gier w darta (301 czy 501, double czy single) odbywają się zawody w niedziele o 16 w "Jacku" . Pozdrawiam wszystkich grających w darta.
SemenInelp
Вас приветствует сайт рассылки http://r-z-r.ru
SemenInelp
Вас приветствует сайт рассылки http://r-z-r.ru
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2021 Invision Power Services, Inc.