Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: jaka kawa?
Forum mieszkańców Oleśnicy > Po godzinach > Hyde Park
suwak
Macie jakieś swoje ulubione rodzaje kawy? Ja najczęściej i najchętniej sięgam po tę z ekspresu. Trochę mam problem ze znalezieniem dobrego sklepu stacjonarnego, gdzie mogę kupić ziarna kawowe. Posiłkuję się więc tym, znalezionym w Internecie. Nazywa się Konesso (podrzucam link, gdyby ktoś potrzebował: http://www.konesso.pl/ )
Mają nawet program lojalnościowy dla Klientów. Zbiera się punkty za zakupy i można wymienić później na jakiś produkt albo darmową przesyłkę. Fajny pomysł smile.gif
Adamila021
Ciekawe kawa, nie powiem. Na pewno zamówie i skosztuje, bo lubie eksperymentować ze smakami. Ja osobiście najbardziej lubie lavazze. Zamawiam zawsze wielki zapas w sklepie https://www.cafesilesia.pl/, tak żeby przypadkiem nie zabrakło
mruczek
Ja uwielbiam kawę z ekspresu nie ma lepszej. Kupiłam kapsułkowy i tworzę różne kompozycje zależnie na co mam ochotę.
Konilka
Ja uwielbiam taka kawę konopna z molpharmy http://www.molpharma.pl/produkty/kawa-z-konopia . Wcześniej pijałam nawet 2 kubki dziennie zwykłej parzonej i nic mi nie pomagała na zmęczenie a ta konopna po jednej filiżance stawia mnie na nogi z rana smile.gif Do tego jest smaczna.
celia.celia84
Moja ulubiona kawa to mokka, z dodatkiem czekolady i mleka. Wystarczy dodać do kawy mleko oraz trochę czekolady na gorąco (https://amus.pl/6-czekolada-na-goraco) i wychodzi przepyszny napój. Kawa robiona w ten sposób z powodzeniem może zastąpić każdy deser. Jest pyszna, ale również daje niezłego kopa.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2018 Invision Power Services, Inc.