Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Eurowizja
Forum mieszkańców Oleśnicy > Varia > Kultura
Stron: 1, 2
Groszek
Zobaczcie jaka piosenka nas reprezentuje w tym roku na eurowizji:
Ivan & Delfin - "Czarna dziewczyna" LOL
NeoN
Eeeee laugh.gif ale może wygra Polska biggrin.gif Bo wiecie zagranicą lubią disco-polo tongue.gif
Groszek
Masz rację! Tam nie można wysyłać ambitnych piosenek, wydaje mi się, że ten utwór się tam nadaje.
ybraks
Po epokowym "hicie" cZaRne OcZy ,który leciał we wszystkich stacjach nie ma się co dziwić,że wybrano taki kicz...Swoją drogą fama IDOLA nadal trwa ponieważ ten wokalista jest z jego 3 edycji tongue.gif
Raf
Groszek ma rację. Polacy zawsze muszą tam zaśpiewać coś co kompletnie odbiega od poziomu jaki reprezentuje ten konkurs.
ybraks
To nie tak,że dajemy piosnki z kosmosu...Po prostu nasz rynek muzyczny jest wyłącznie kulawym naśladownictwem światowego rynku muzycznego...
NeoN
East Clubbers by mogło iść na EuroWizje tongue.gif Polska Scena Klubowa wygra !!
Luk3
Przeciez na eurowizji sa piosenki lekkie, latwe i przyjemne ;] Jakby zaspiewali "czarne oczy" to 1 miejsce gwarantowane.
ybraks
ja proponuję ZERO "Bania u Cygana" na EuroWizję tongue.gif
kapode
CYTAT(ybraks @ 31.01.2005 | 15:31:25)
ja proponuję ZERO "Bania u Cygana" na EuroWizję tongue.gif
Ha! Bas w tej piosence jest poprostu boski !!

A powiem Wam szczerze, coś ciekawego. Słowa tego utworu nie są jak na polskie warunki zbyt AMBITNE, Ale jak byłem za granicą, i jeździliśmy z kuzynem autem, i zapuszczaliśmy ta muzykę, to czasem się obcokrajowcy pytali co to za świetna muzyka, i czy to jakieś techo czy co smile.gif
Oczywiście otwieraliśmy wtedy wszystkie szyby i głośność na full biggrin.gif
Liroy powinien zadebiutować na zagranicznym rynku smile.gif
anaca
Moja pierwsza reakcja jak się o tym dowiedziałam to "Coooooooooo? Ten palant?". Potem mówię, kto to na nich głosował, co za "gupki"... I mi odpowiedziano, że nie było w tym roku głosowania.... ZoNk! Jak można takie coś puścić na Eurowizję? Czy my nie możemy kiedyś pokazać na co stać Polskę? Czemu nikt nigdy nie wpadł na puszczenie na Eurowizję chociażby jakiejś małoznanej kapeli grającej dobrego polskiego rocka, a nie wysilać się na wielkie "gwiazdy" (od siedmiu boleści) polskiej sceny muzycznej... Wiśniewski i jego Ich Troje, Blue Cafe teraz Delfiniarnia...
And we have no comments kwasny.gif
Groszek
Módlmy się, żeby "Sasza & Rekin" nie przyjechali czasem na Dni Oleśnicy, bo do nas to przyjeżdżają właśnie zespoły, które jadą na Eurowizje... biggrin.gif
anaca
Egh... Lepiej to wypluj smile.gif

Ale czy ich naprawdę popieściło? Przeciez na nastepnej Eurowizji bedziemy droga losowa wybierani, a nie tak jak dotychczas jakos mielismy fuksa kwasny.gif

Porazka, porazka, porazka!!!
NeoN
Siara dla Polski !! Nic dodać dużo ująć smile.gif
Groszek
Za wcześnie na takie uwagi, a jak wygramy to co ... wszyscy bedą kochać "Saszę & Rekinka" tongue.gif
NeoN
Heheh i tak ich nie bede lubiał ... smile.gif Wole muzyke "z bassem" smile.gif
mozol
Ja osobiscie nie toleruje tego zespolu ale widac ze wiekszosc wygrala. Jak dla mnie to cos bardziej cywiliowanego moglo by tam pojechac niop ale... wink.gif
b4stek
Aby Polska wygrala to na scenie musialyby byc jakos skapo ubrane dziewuszki smile.gif
Eurowizje wygrywa osoba ktora ma najmniej na sobie ubrania. Oczywiscie to tez zalezy od urody.
mozol
heh calkiem niezly pomysl Sebek nie wiem jak inni ja jestem za tongue.gif hehe
Groszek
Wydaje mi się, że szanse miałaby Doda (serio)
mozol
heheh tez o niej pomyslalem jak Sebek napisal to smile.gif
Groszek
Heh Doda ma walory ( . )( . ) tongue.gif
Luk3
CYTAT(anaca @ 31.01.2005 | 17:27:47)
Moja pierwsza reakcja jak się o tym dowiedziałam to "Coooooooooo? Ten palant?". Potem mówię, kto to na nich głosował, co za "gupki"... I mi odpowiedziano, że nie było w tym roku głosowania.... ZoNk! Jak można takie coś puścić na Eurowizję? Czy my nie możemy kiedyś pokazać na co stać Polskę? Czemu nikt nigdy nie wpadł na puszczenie na Eurowizję chociażby jakiejś małoznanej kapeli grającej dobrego polskiego rocka, a nie wysilać się na wielkie "gwiazdy" (od siedmiu boleści) polskiej sceny muzycznej... Wiśniewski i jego Ich Troje, Blue Cafe teraz Delfiniarnia...
And we have no comments kwasny.gif
Robisz ze eurowizji jakis prestizowy konkurs ? Przeciez tam tylko sie nadaja takie zespoly, a nie pisze tego dlatego ze lubie Iwana, nei nie lubie takiej muzyki.
anaca
Eurowizja to dla mnie coś, co ma reprezentować dany kraj. A Delfiniarnia nijak nas reprezentuje. Ba! Powiedziałabym raczej, że kompromituje....

A co do Dody - ciekawe z czym wyskoczyła... Bo fajna DŻAGA z ciebie jest kwasny.gif
Raf
Groszek: Tia. Doda ma niezłe "zaplecze socjalne" biggrin.gif Normalka puścić kogoś niech pomacha wiadomo czym przed widownią i będzie dobrze. Cienka jest ta Eurowizja jak opłatek.
anaca
Rozumowanie facetów wink.gif A jak takie Ich Troje zaszło tam gdzie zaszło? Niczym nie machali :]
Raf
No, no! wink.gif Nikt nie powiedział, że nam się to podoba. Jeśli o mnie chodzi to wręcz przeciwnie.
mozol
a skad wiesz ze niczym nie machali moze za kulisami przed Juri machali hehehe:) Ja i tak jestem nadal za Doda ona by wygrala wink.gif Bo fajna dzaga z niej jest tongue.gif
Raf
Mozol takich "elektrod" jest na pęczki.
Luk3
Wiadomo. Tylko seks przyciaga uwage niektorych ludzi.
anaca
CYTAT
Wiadomo. Tylko seks przyciaga uwage niektorych ludzi.

I takich facetów z całego serca i z całej duszy dażę szczerą nienawiścią. Z reguły nie życze im źle, o ile takie coś miałoby ze mną coś wspólnego i jakkolwiek wpłynęło na moją psychikę to taki ktoś za miło traktowany nie jest. I większość dziewczyn ma podobne podejście.
Tylko, że facet ma taką przewagę nad kobietą, że jeśli się uprze to dziewczynę pozna, w pewien sposob zdobedzie (nie mowie tu o konczeniu znajomosci seksem). Nie wiem czemu, ale takim facetom z reguly na poczatku sie ufa, a takich powinno sie tepic i zsylac na Syberie (albo do Azkabanu jak kto woli).

A Doda mysle, ze jest taka, bo slawa jej uderzyla do glowy. I mysli ze jej wszystko mozna...

Ale Ivan to jest makabrycznie brzydki i serc fanek na Eurowizji nie zawladnie. Tzn. moze nie makabrycznie, ale nie wiem czy moze sie podobac, bo "krzywo mu z oczu patrzy". Mimo ze sylwetka niczego sobie, ciemne wlosy, oczy nie wiem (...) - ogolnie mi by sie mogl podobac ale ma cos w sobie takiego "Ivanowego", co sprawia ze jest brzydki tongue.gif Ot co!
Groszek
CYTAT(anaca @ 31.01.2005 | 22:14:46)
Tylko, że facet ma taką przewagę nad kobietą, że jeśli się uprze to dziewczynę pozna, w pewien sposob zdobedzie (nie mowie tu o konczeniu znajomosci seksem).
Heh a ja myslałem, że to kobiety mają taką przewagę, ze jeśli sie uprą to wszystko zdobędą smile.gif

CYTAT
Nie wiem czemu, ale takim facetom z reguly na poczatku sie ufa, a takich powinno sie tepic i zsylac na Syberie (albo do Azkabanu jak kto woli).
anaca pokazała pazurki tongue.gif

CYTAT
A Doda mysle, ze jest taka, bo slawa jej uderzyla do glowy. I mysli ze jej wszystko mozna...
A niech sobie dziewczyna korzysta z życia, zdobędzie sobie kasiory, na emeryturze będzie na jamajce się opalać, a nie na balkonie w bloku. wink.gif

CYTAT
Ale Ivan to jest makabrycznie brzydki i serc fanek na Eurowizji nie zawladnie. Tzn. moze nie makabrycznie, ale nie wiem czy moze sie podobac, bo "krzywo mu z oczu patrzy". Mimo ze sylwetka niczego sobie, ciemne wlosy, oczy nie wiem (...) - ogolnie mi by sie mogl podobac ale ma cos w sobie takiego "Ivanowego", co sprawia ze jest brzydki tongue.gif Ot co!
Hehhehe "kobieta zmienną jest"
anaca
CYTAT
Heh a ja myslałem, że to kobiety mają taką przewagę, ze jeśli sie uprą to wszystko zdobędą
To swoja droga tez, ale facet to wykorzystuje na niekorzysc dziewczyny, a dziewczyna bo po prostu tak chce i juz tongue.gif
Raf
Niektórzy lubią grzeczne i ciche, niektórzy lubią niegrzeczne i głośne.
Niektóre lubią twardzieli i "władców" inne lubią mieć władzę.
anaca
A ja stoję sobie pośrodku smile.gif
lef
CYTAT(kapode @ 31.01.2005 | 15:39:48)
A powiem Wam szczerze, coś ciekawego. Słowa tego utworu nie są jak na polskie warunki zbyt AMBITNE, Ale jak byłem za granicą, i jeździliśmy z kuzynem autem, i zapuszczaliśmy ta muzykę, to czasem się obcokrajowcy pytali co to za świetna muzyka, i czy to jakieś techo czy co smile.gif
Oczywiście otwieraliśmy wtedy wszystkie szyby i głośność na full biggrin.gif

ykhm -> bez komentarza...

CYTAT
Liroy powinien zadebiutować na zagranicznym rynku smile.gif

swoim super przebojem "je#ać mi się chce" ?
Raf
Stereotypy eh?
lef
to do mine?...
Raf
Owszem. I co z tego, że śpiewa co śpiewa. Niech śpiewa.
anaca
Poza tym Liroy śpiewa w pewnym sensie to, co go dotyczy. Na pewno lepsze to od "Czarne oczy" czy tego typu piosenek kwasny.gif
kapode
Chciałem zwrócić uwagę na to, że obcokrajowcom ten typ muzyki się podoba, może dlatego, że nie znają słów.

CYTAT
ykhm -> bez komentarza...
Chętnie poczytam Twój komentarz...
lef
CYTAT(Raf @ 02.02.2005 | 15:44:05)
Owszem. I co z tego, że śpiewa co śpiewa. Niech śpiewa.
ale mi się to nie podoba, chociaż w sumie to może sobie robić karierkę za granicą, wisi mi to...

CYTAT(kapode @ 02.02.2005 | 22:03:08)
Chętnie poczytam Twój komentarz...
jest krótki...
nie podoba mi się takie coś...
kapode
CYTAT(lef @ 03.02.2005 | 13:55:02)
jest krótki...
nie podoba mi się takie coś...
Mi też, jesli patrze z zewnątrz, sprawa inaczej wygląda gdy jesteś w centrum sytuacji...
JAJO
Polske powinien reprezentowac OCEAN - Tobie, final, tyle mam do powiedzenia na ten temat, chlopaki niszcza konkurencje
ocean
Luk3
"laj laj laj laj laj"- zenada ... Iwan dziekujemy ;]
b4stek
Ogladaliście wczoraj połfinał Eurowizji ? Polska oczywiście sie nie zaklasyfikowała. Według mnie to był najgorszy wystep ze wszystkich zespołów. Szkoda gadać...
Groszek
buahaha widziałem wczoraj występ tych delfinów. Ale jajca biggrin.gif a na koniec maczo pokazał klate, co miało byc zapowiadaną od miesięcy niespodzianką, jak przeczytałem dziś na interii hihihihi biggrin.gif
Luk3
Mogl sobie takie futro od dzika przykleic laugh.gif
b4stek
Przecież on zaprezentował Polske jako cyganów... dry.gif
Groszek
No juz lepiej mógł pojechać Don Wasyl i Roma, przynajmniej byłoby widac ze to cyganie, a nie rosyjsko polska podróba cyganów.

Najlepsza była na scenie ta klientka z akordeonem, zamiast wysunąc na pierwszy plan akordeon to ona stała nieruchomo i cycki pokazywała. biggrin.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.