Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: www.mokis.pl
Forum mieszkańców Oleśnicy > Varia > Kultura
pio
Zajrzałem ostatnio na www.mokis.pl, stronę WWW Miejskiego Ośrodka Kultury i Sportu w Oleśnicy, żeby zobaczyć aktualną ofertę kulturalną. W dziale Imprezy cykliczne mamy:

Oleśnicki Wyskok:




Próba Mikrofonu:




Dni Europy:



Dni Oleśnicy:




Jak to możliwe, że na oficjalnej stronie MOKiS są tak bardzo nieaktualne informacje?
Koniu
Może nikomu się nie chce wprowadzać zmian. A może po prostu niema osoby która potrafi zaktualizować stronę.
Bardziej podejrzewam pierwszą opcję za prawdopodobną.
Fixxer
Widocznie nikt tak głęboko już nie zagląda. Aktualności się pojawiają, więc tragedii nie ma.
M.
Taka strona powinna być aktualizowana na bieżąco, dział po dziale. Widać, że brak im profesjonalizmu. Ktoś powinien wysłać im e-maila i zagonić webmasterów do roboty.
marcinpawelbrym
To jest po prostu całkowite lekceważenie mieszkańców naszego miasta oraz pośrednio marnowanie naszych pieniędzy z podatków ponieważ MOKiS jest instytucją samorządową...Nie wiem dlaczego ludzie głosują wciąż na tych samych zadufanych w sobie samorządców...
brzos
CYTAT(marcinpawelbrym @ 30.06.2011 | 18:40:34) *
(...) Nie wiem dlaczego ludzie głosują wciąż na tych samych zadufanych w sobie samorządców...

bo lepszy wróg znany niż nieznany biggrin.gif

czy w lipcy nie będzie działało kino?? nie znalazłam nigdzie repertuaru...
Fixxer
CYTAT(marcinpawelbrym @ 30.06.2011 | 18:40:34) *
To jest po prostu całkowite lekceważenie mieszkańców naszego miasta oraz pośrednio marnowanie naszych pieniędzy z podatków ponieważ MOKiS jest instytucją samorządową...Nie wiem dlaczego ludzie głosują wciąż na tych samych zadufanych w sobie samorządców...

co prawda to prawda ....
dla porównania strona GOSiR Twardogóra http://gosir.twardogora.pl/
marcinpawelbrym
Tak powinna wyglądać strona MOKiS jak w Twardogórze a poza tym dzisiaj gra tam PERFECT a nie przereklamowana doda...Szkoda,że nikt nie dba o wizerunek naszego miasta w Internecie sad.gif
dzulian
krotko i na temat: Dlaczego "Dni Olesnicy" lub jak tam radni wola "Swieto Miasta" nie sa organizowane przez MOKiS???\
Czy organizacja tego typu imprezy przerasta wykwalifikowanych pracownikow tej organizacji, czy jest to po prostu ich lenistwo i marnotrawienie "pieniazkow" mieszkancow naszego miasta (podatnikow)?
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.