Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: klub muzyczny - sala prób
Forum mieszkańców Oleśnicy > Varia > Kultura
achary
czesc,
czy byloby przydatne otwarcie w Olesnicy sali do prób muzycznych?
Pisze o tym, bo w mlodosci, gdy grywalem w kapelach to brak dobrze wyposazonego miejsca do cwiczen byl problemem.
Obecnie moglbym w takiem miejsce zainwestowac, wyposazyc je itp...

Wyobrazam sobie, ze:
- salka prób, moglaby byc wyposazona w
- perkusje,
- gitary (elektryczna, akustyczna, basowa)
- piece (gitarowe, basowy),
- wzmacniacze i kolumny,
- kilka mikrofonow + statywy
- pianino oraz keyboard
- salka wytlumiona akustycznie
- konsola DJa
- nieco miejsc dla gosci, tak zeby dalo sie tam tez oprocz prob wykonac kameralny koncert (maks do ok. 20 osób)
- obok bylaby mala "rezyserka" za scianą i dzwiekochlonna szyba, tam mikser i PCet do prostych nagrań,
- takze kawalek kąta, gdzie mozna sobie usiasc, cos wypis, pogadac (sofy, stolik)
- magazynek i indywiualne zamykane boxy na sprzet zespolow (jak ktos nie lubi czegoz wozic)
- no i jakies zaplecze sanitarne,

calosc zabezpieczona, calodobowo monitorowana, zima ogrzewana itp.

Salka moglaby byc rezerwowana i wynajmowana jednorazowo na 3-4 godziny przez ew. chetnych, 7 dni w tygodniu.
Oczywiscie wlasny sprzet rowniez moznaby przyniesc i podpiac...

Sprawdziloby sie w Olesnicy takie miejsce?
Najbardziej interesuje mnie opinia osob z kapel. Macie gdzie grac? Jestescie z tego miejsca zadowoleni?

czekam na Wasze opinie
pozdrawiam,
achary
edmun
Podejrzewam że jeśli miałaby być jakakolwiek sala prób, to najbardziej zawsze potrzebna jest perkusja, a jak jest publiczna to wiadomo w jakim ona jest stanie, być może nagłośnienie, często małe domowe piecyki nie są wystarczające na sale.
nie wiem czy chcesz otwierać podobiznę studia nagraniowego, czy też salę, gdzie byłoby minimum 18'C, gniazdka, perkusja, odrobina spokoju i przede wszystkim możliwość pogrania.

może czas żeby sam w końcu kupił nowy zestaw strun i wyciągnął elektryka z szafy ?
DeX
Możliwe, że już niedługo będzie takie miejsce. Nie tylko do prób, ale także do pokazania się wieczorami na scenie w imprezach typu jam session.

Czekajcie a dostaniecie wink.gif
marcinpawelbrym
Kibicuję takiemu miejscu ponieważ mój brat gra na elektryku Ibanez serii RG i ma wzmacniacz KUSTOM a nie ma gdzie i z kim zagrać smile.gif
edmun
marcin w olesnicy wiele osob ma rozne sprzety, jednakze najwazniejsze czy sa umiejetnosci i sklad.
adamus1990rok
Mi i mojemu kumplowi z zespołu w rytmach rapu by też się coś takiego BARDZO przydało,dopiero co wchodzimy na sceny niedługo a mniejsza widownia zapewniła by nam poczucie swobody poprzez brak tremy itp.
również sala nagrań jest mi nieobojętna,POPIERAM,napisz na PW swój jakis kontakt proszę smile.gif))
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.