Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Witam kibiców i zawodników
Forum mieszkańców Oleśnicy > Varia > Sport | Turystyka | Rekreacja > Pogoń Oleśnica > Klub
Yoshi
Piszę bo mam prośbę, wysłałem już e-mail na podany adres zarządu klubu ale bez odpowiedzi. Chciałem prosić o jakikolwiek kontakt, z którymś z zawodników lub może trenerem III-ligowej drużyny. Szukam możliwości treningu podczas praktyk, które będę odbywać we Wrocławiu. Obecnie trenowałem w 4-ligowej drużynie ale nie jestem zgłoszony ponieważ wyjeżdżam do Wrocławia. Jeśli ktoś byłby chętny żeby mi pomóc coś załatwić byłbym bardzo wdzięczny, prosze o kontakt na adres e-mail: 1tsubasa0@wp.pl jeśli ktoś poda mi tam swój numer GG napewno się odezwę. Bardzo proszę o poświęcenie odrobiny czasu, nie będę długo zawracać głowy, chcę tylko chwilę porozmawiać z kimś z drużyny. Z góry dzięki i Pozdrawiam! Maciek wink.gif
Giliead
tu raczej nikt z klubu nie zagląda. Najlepiej gdybyś przyjechał do Oleśnicy i popytał.
pio
No własnie dziwne, że nie zagląda. Wszak to ich oficjalne forum smile.gif Zlinkowane na stronie http://pogon.olesnica.pl
Yoshi
Chętnie bym przyjechał ale mam spory kawałek... chciałbym już cokolwiek wiedzieć, we Wrocławiu będę dopiero za jakies dwa tygodnie najprędzej, a teraz jestem koło Białegostoku...
Giliead
ale jak będziesz w Oleśnicy to możesz zajrzeć na trening. Nie sądzę, żeby trener miał coś przeciwko gdybyś chciał potrenować z zespołem.
Yoshi
Byłoby miło smile.gif narazie szukam stancji we wrocku i się właśnie zastanawiam czy jechać wcześniej (tzn. ok 17-go sierpnia) tak żeby potrenować bo tutaj jakoś mi się trener nie wysila... a co 3 liga to nie 4:) jakby ktoś z was miał jakikolwiek kontakt z trenerem lub zawodnikami spytajcie prosze czy faktycznie nie mieliby nic przeciwko smile.gif niestety we Wrocławiu spotkałem sie z odmową daltego teraz się tak dopytauję ale liczę na to, że Oleśnica jest bardziej gościnna:) we wrocku mam tylko możliwość treningu w "A klasie"... nie chciałbym znowu schodzić niżej smile.gif A co do Oleśnicy to w sumie samo miasto wygląda przyzwoicie, byłem już tam kilka razy więc czemu nie, będę próbować tak czy inaczej;) pozdróffka i dzięki za jakiekolwiek odpowiedzi:)
Giliead
Mogę trochę popytać w twojej sprawie smile.gif Zapewne dostaniesz szanse treningu i sprawdzenia się, ale to już od ciebie zależy czy pograsz w naszym klubie.
Moje gg : 382702

Napisz, żebym mógł co nieco się o tobie dowiedzieć i zarekomendować gdybym zagadnął trenera (którego swoją drogą nie bardzo lubię smile.gif)
Czasem chodzę na treningi więc nie ma problemu żebym podpytał co i jak.

I mam nadzieję, że to nie jest żaden wkręt. Mimo, że na to nie wygląda... zdążają się idioci których bawią takiego rodzaju prowokacje...
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2020 Invision Power Services, Inc.