Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Klub Kibica
Forum mieszkańców Oleśnicy > Varia > Sport | Turystyka | Rekreacja > Pogoń Oleśnica > Kibice
kodex23
jest nas niewielu ale moze koos to zainteresuje!!!!
chcemy zalozyc klub kibica zeby w trzeciej lidze wkonu cos sie zaczelo dziac na Brzozowej!!!!!
poziom rozgrywek bedzie wyzszy wiec na mecze zapewne bedzie przychodzic wiecej osob!!!
jesli ktos jest zainteresowany i chce pomoc ma jakis pomysl jak powinno sie to zrobic czekam na kontakt!
VIVA VIVA VIVA MKS!!!!!!
marcinpawelbrym
Klub Kibica musi być wspierany przez Zarząd Pogoni inaczej jest to totalna prowizorka biggrin.gif Howgh starwars.gif
tzk22
Kto był na meczu z Gks Katowice będzie wiedziałm o czym pisze kwasny.gif
widzielixcie ich doping? a było ich max 40 a nas? dużo ponad 100 dużo więcej to nasi najwyżej krzyczeli sędzia ty kurwo i fucki pokazywali dry.gif wiem że fanclub musi być wspierany przez zarząd no ale jak widać zarząd ma to w dupie że taki wstyd na meczach komentator mówi rzeby kibice dopingowali kwasny.gif ale co ja sam z qumplami w 3 mamy śpiewać i krzyczeć? najwięcej dopingują te dziadki co przy kratach stoją ja tam sie nie ubiegam żeby być w jakimś fanclubie albo cokolwiek tylko zeby coś sie tam działo żeby ktoś spiewał krzyczał dopingował pogoń niech ktoś założy fanclub bo to wstyd jak goście śpiewają słychać aż echo a my siedzimy cicho wwielki wstyd

gosla3-91
CYTAT(kodex23 @ 30.06.2008 | 17:22:27) *
jest nas niewielu ale moze koos to zainteresuje!!!!
chcemy zalozyc klub kibica zeby w trzeciej lidze wkonu cos sie zaczelo dziac na Brzozowej!!!!!
poziom rozgrywek bedzie wyzszy wiec na mecze zapewne bedzie przychodzic wiecej osob!!!
jesli ktos jest zainteresowany i chce pomoc ma jakis pomysl jak powinno sie to zrobic czekam na kontakt!
VIVA VIVA VIVA MKS!!!!!!

na mnie mozecie liczyćsmile.gif
marcinpawelbrym
Byłem ostatnio na eczu MKS-u i jak słusznie zuważył pewien kibic-senior futbol przegrywa z grillowaniem na działkach :*
Giliead
MKS stracił multum kibiców na rzecz Śląska Wrocław. M.in. ja przeniosłem się na Oporowską, nie mniej jednak na każdy mecz Pogoni na który będę mógł przyjść to przyjdę.

Ile kosztuje bilet w tym sezonie ?
gosla3-91
CYTAT(Giliead @ 16.08.2009 | 13:30:08) *
MKS stracił multum kibiców na rzecz Śląska Wrocław. M.in. ja przeniosłem się na Oporowską, nie mniej jednak na każdy mecz Pogoni na który będę mógł przyjść to przyjdę.

Ile kosztuje bilet w tym sezonie ?

6 zł normalny
pozdrawiam!
Giliead
Nasz "KK" to jakiś żal i smutek ;-/ ale niech dzieciaki pokrzyczą.
Nie rozumiem tylko jednego. Kto tej gówniarzerii nauczył tekstów typu "PZPN je**ć PZPN" ? Kibice Chrobrego zaczęli to krzyczeć jak od dzieciaków z podstawówki podłapali...
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.