Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Counter-Strike - Terminy rozgrywek
Forum mieszkańców Oleśnicy > Technika > Multimedia > Gry | Konsole
Stron: 1, 2
Raf
Chętni do rozgrywki niech proponują poniżej terminy.
krzycho
A co z umieszczeniem CS-a w dziale Download ??????? laugh.gif
wladys
CYTAT
A co z umieszczeniem CS-a w dziale Download ??????? laugh.gif


Counter Strike v1.5 wlasnie zostal umieszczony w dziale download. Oto link .
Maniek
To co pykamy dziś koło 21?
Perlik
Mi pasuje. W sumie lepiej po 22, ale ja sie pisze. Jeśli będziemy grać to prosze o kontakt z gg: 3597758
Maniek
Tylko, że kurna ja jeszcze potrzebuje Half-Life czy cuś bo to jest sam update przecież... :?
Perlik
Ja mam, jak chcesz to ci pożycze biggrin.gif
krzycho
CYTAT
Ja mam, jak chcesz to ci pożycze  :D


Może i mi pożyczysz bo okazuje sie, że ja też nie mam jej w swoich zbiorach. W zamian moge dać coś innego.????? laugh.gif
Perlik
Nie ma problemu 8)
krzycho
To jak możesz mi ją udostępnić?
Perlik
Przez sieć? a nie lepiej pożyczyć płytke chyba będzie szybciej :?:
krzycho
Wiesz jak to jest z pożyczaniem.Może sie uszkodzić, a jak nie masz kopii to kaplica.Może znasz jakiś adres w necie skąd mógłbym ściągnąć.
Maniek
Na Kazie jest jakiś Half-Life, który zajmuje 166MB... To jest właściwy? :roll:
krzycho
Kiedyś ciągłem z kazzy.Było super, ale teraz jest tam kupe bubli. :?
Perlik
U mnie nie ma problemu, nawet jak sie rozwali to mam jeszcze jedną kopie. W sumie to nie lepiej jak dasz czystą, to ci wypale :?:
krzycho
No dobra.A co ty byś chciał odemnie.Mam sporo gier.Także te najnowsze. :wink:
Perlik
No problem. Jak masz spiske to wyślij mi na maila: perlik@xnet.one.pl to coś sobie wybiore, a moze będziemy sie często wymieniać? bo ja też troche mam tego ale chyba więcej filmów.
Maniek
Ja bym ten wątek przeniósł na Hyde Park, bo jakoś do

INNE
"Tutaj znajduje się wszystko o sieciach LAN co nie zmieściło się powyżej."

on nie pasuje. Mimo, iż Forum dopiero się rozwija to co nie wejde to nie moge go znaleźć... :twisted: :shock:


p.s. Moge być moderatorem? biggrin.gif
krzycho
Ok.Musze tylko spis zaktualizować, bo troche ostatnio doszło.Jak będzie gotowy to ci podeśle.
Perlik
OK. A moze Olnet powinien umieścić HL na serverze skoro jest Counter :? [/url]
Raf
CYTAT
Ja bym ten wątek przeniósł na Hyde Park, bo jakoś do INNE on nie pasuje...

Zaraz coś wymyślę.

CYTAT
p.s. Moge być moderatorem? biggrin.gif

Może kiedyś smile.gif Musicie pisać więcej postów. Trzeba zobaczyć kto jest wporządku itd. :roll:

CYTAT
OK. A moze Olnet powinien umieścić HL na serverze skoro jest Counter.

Awykonalne. Half-Life jest nadal w sprzedaży i jeszcze nie trafił do katagerii abandonware. Nie można go rozprowadzać za darmo sad.gif
Maniek
No i kupa...

Zassałem z Kaazy tego Half-Life'a i się najpierw okazało, że gra wogóle ma problemy pod XP, a poźniej że nie zgadza się wersja językowa przy instalacji CS-a :evil:
Raf
Właśnie tak to jest jak się ściąga soft z Kazy. Powinno zgładzić ten program.
Half-Life nie ma żadnych problemów pod XP. Pamiętaj, że ze strony Sierra musisz ściągnąć najnowszego patcha do Half-Life'a i po jego instalacji dopiero wrzucasz Counter-Strike'a.

BTW, jakie to H-L ma u Ciebie problemy?
Maniek
Po uruchomieniu wyskakuje okno, że program nie jest kompatybilny z wersją Windows jaką posiadam ( i też porada, aby na stronie Sierry poszukać aktualizacji). Gra się uruchamia, ale już menu jest poprzewracane do góry nogami :shock:

Dalej się nie zagłębiałem :?

Zajmę się szukaniem tego patcha.


-------------------

Może ktoś wrzucić sznurka to tego patcha (1.1.1.0), tak aby nie trzeba było czekać w kolejkach tylko bezproblemowo sciągnąć? :roll:
Raf
Menu jest poprzewracane do góry nogami? Jaką masz kartę graficzną?

Co do patch'a. Ściągaj najlepiej z FilePlanet (już pewnie próbowałeś). Kolejki są, ale szybko się zmniejszają. Bądź cierpliwy wink.gif Opłaca się. Plik jest zawsze w 100% dobry.
Krzysiek
wydawalo mi sie ze to temat terminu rozgrywek,
a nie jak zainstalowac CS heheh LOL biggrin.gif
Raf
Pomóc zawsze można wink.gif
Krzysiek
CYTAT
Pomóc zawsze można wink.gif


ano ino yea
Maniek
CYTAT
a nie jak zainstalowac CS heheh LOL biggrin.gif


:twisted:

Kiedyś mi to ładnie hulało, ale nie miałem XP i instalka była na płycie, a nie z Kaazy...
pawel
kiedy bendom do wygrania
Maniek
[quote] i co bendzie

:shock: :shock: :shock:

Uścisk dłoni Prezesa... laugh.gif
kapode
na jakich zasadach ten turniej ? CB 1 vs 1, czy inaczej ?!
Raf
Słowo "turniej" jest chyba chwilowo zbyt wielkie wink.gif Myślę, że przyjdzie na niego odpowiednia pora.
kapode
;-)
Orlandu
Hahahah zaluzcie serwer to was pozamiatam biggrin.gif
Zbierzmy sie najlep0iej gdzie w sobote w swieta o godzinie 22 ja zaloze serwer !!



GL & HF


BAdzcie blink.gif
kapode
Nio to zapraszam, a myśle ze nie warto sie przechwalać w słowach, to źle świadczy...A takie szacuny to miła gry smile.gif Oczywiście jeśli tylko atmosfera jest przyjemna.

Serwer battle.pl:27015... w razie potrzeby założy się na czas gry battle.pl:27016
Orlandu
napisz domnie 3032403 to cos zagramy = ]
Race
Sorki za offtopic... ale mam jedno male pytanko smile.gif
Zeby zainstalowac CS'a trzeba miec najpierw HalfLife'a? Sciagnelem sobie samego CS'a i gdy chce uruchomic gre ze skrotu to pisze ze nie ma pliku hl.exe mad.gif
Jak tak to prosze o linka do HalfLife'a...
Raf
Hehehe. Half-Life to już płatna gra wink.gif Linka nikt Ci nie da. Pożycz od kumpla. Ktoś z Twoich znajomych powinien to mieć.
Race
A to juz bez roznicy czy platna czy darmowa smile.gif
W necie pewnie duzo jest kopii...
Tylko chcialem link do 100% dobrej wersji bo jak ktos wczesniej pisal moze nie dzialac...
Wiec ma ktos?
krzycho
Poszukaj w KaZaa tam jest tego opór.
Raf
Wszystko inne tylko nie KaZaA!
Na Boga za używanie *TEGO* powinni wieszać. To najgorszy P2P jaki istnieje według mnie. Same trefne pliki. Sama muzyka dysko błysko. Jakość plików muzycznych jest beznadziejna albo nawet jeszcze gorzej. Mnóstwo wirusów. Bardzo częste psucie plików i ogólnie słaby system pobierana plików.

(BTW - nie mam NIC do muzyki disco jeśli już ktoś myśli o tym wink.gif Każdy słucha to co lubi a to co napisałem wyżej to fakt po prostu).
kapode
Uzupełnie... jeśli chcesz grać na necie to potrzebujesz oryginalny cdkey, a tego to już z pewnością nikt za darmo Ci nie da smile.gif

Jaką wersję sciągnąłeś ? 1.6 ? 1.5 ?
Race
Jak to robi jakas roznice to 1.5 smile.gif
Mick
Obecnie wiele serwerów w internecie przeszło na wersj counter strike 1.6 a dokładnie wersje steama 1.6. Osobiście nie trawie jeszcze tej wersji ponieważ często coś chce aktualizować, dłużej się włącza, wszystkie dodatki i pluginy inaczej się ładuje, brak obsługi PodBot (jest akimbot), i miejsce na dysku... Polecam wersję half life + cs 1.5 + dodatki (HLSW, PODBot, amx, hlguard..)
Co do klucza jest bardzo prosta i nie droga możliwość go dostania lecz jest to jednak kradziez więc nie opisze...inter cafe...pomyślcie...
kapode
Wiele przeszło... ale większość też powraca. Steam jest denerwujący. Ja tam nadal na 1.5 jade i oczywiście na battle.pl:27015
Raf
Steam to ewidentny spysoft. Aż się dziwię, że Valve wydało coś takigo blink.gif
Mitevo
mialby ktos ochote dzisiaj pograc w CS kolo/po godz. 22:00???
keni
Postanowiłem, że tej wypowiedzi nie zobaczycie kwasny.gif
onyxx
Czy można rozegrać turniej CSa pomiędzy Olnetem a RDI na serwerze jednej z firm ?
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.