Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: problem z nagrywarką
Forum mieszkańców Oleśnicy > Technika > IT > Hardware
mini
W środku w napędzie była odtwarzana płyta CD. Nagle przestała grać. Włączyłam ponownie i ...... coś zatrzeszczało i poleciał dymek. Problem jest taki, że nie moge otworzyć napędu, bo nie reaguje. Jest jakiś inny sposób "na sucho" żeby go otworzyć?
Pozdro
Luk3
W dziurke w przednim panelu napedu wkladasz igle lub cienki drucik, przyciskasz go, szuflada lekko wyjezdza i pociagasz reka.
mini
Tak myślałam. Wielkie dzięki
Ale komp ma być wyłączony czy włączony.
LooP
obojetnie
martinez
Z ciekawości: czy to napęd marki LG?
mini
W sumie to nie wiem, bo to nie mój napęd. Jak będę wiedziała to dam znać.


To jest napęd SONY
Gal
Mam dwa napędy sony, które zepsuły się właśnie w ten sam sposób. Jedna nagrywarka, druga CD.
mini
I co dałeś na gwarancję?
Gal
Napędy są już stare i zdaje się kupione na giełdzie... ale to było kilka lat temu...
martinez
Stawiałem na LG, bo ich napędy czasem zjadają płyty... wink.gif
bartezz17
SONY ZAWODZI W SPRZĘCIE JEŚLI CHOZI O NAGRYWARKI TO JUŻ NIE TA SAMA FIRMA CO KIEDYŚ A
NAGRYWARKI LG SĄ LIPNE BO POWŁOKA OD LASERU JEST PLASTIKOWA A NIE SZKLANA I SZYBKO SIĘ RYSUJE A JAK NIE WYJEŁES JESZCZE TEJ PŁYTY TO WYJMIJ NAPĘD ROZKRĘC GO PO ZDJĘCIU OBUDOWY POWINNO WIDAĆ PŁYTE ALBO JEJ RESZTKI JEŚLI ZDEJMIESZ OBUDOWE A TAM BEDZIE JESZCZE JEDNA OSŁONA TO MOZNA TO ROZKRĘCIC ALBO POPROSTU WYSUNĄC SZUFLADKĘ BEZ NAPIĘCIA ZASILACZA wink2.gif
Luk3
Wcale nie trzeba wyciagac napedu z kompa, zeby plyte wyciagnac biggrin.gif Wyzej pisze jak to zrobic tongue.gif
mini
cała historia z napędem skończyła się kupnem nowego napędu kwasny.gif
płyta połamała się w mak
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.