Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Formaty złącza AGP
Forum mieszkańców Oleśnicy > Technika > IT > Hardware
PePe
Mam pytanie: czy karta graficzna na Radeonie 9000 może być uruchomiona na złączu zgodnym z AGP 3.0/1,5V? Właściwie, to konkretnie interesuje mnie, czy karta zadziała na płycie Asus A7V880 KT880 lub Asus A7V600-X KT600.
Legion
Zadziała bez problemu w trybie AGP X4, nie wolno jedynie wkładać kart AGPx2 z uwagi na wyższe napięcie pracy, które mogło by spowodować uszkodzenie płyty głównej.
Luk3
Dokladnie. Ja raz juz tak kombinowalem i spalilem zlacze AGP na plytce gl, naszczescie byla na gwarancji.
LooP
tak ... pczywiscie to byla moja plyta biggrin.gif biggrin.gif lalala.gif
Luk3
Twoja to swoja droga biggrin.gif Byla tez druga wink.gif
Raf
Teraz już wiesz. Sparzyłeś się raz i więcej tego nie zrobisz. Dobra metoda nauki.
PePe
Dzięki za wskazówki. Chyba się nie zdecyduję jednak na zmianę płyty, bo musiałbym zostać przy starym Athlonie XP 2000+ na magistarli 133MHz, a sama zmiana na płytę z dwukanałową pamięcia DDR 333 chyba nie wpłynie znacząco na poprawę wydajności. No chyba, że się mylę... lalala.gif
Raf
Znacząco może nie, ale zawsze jakiś wzrost wydajności będzie. Nie zmienia to faktu, że dopiero przesiadka z FSB 133 na 200 MHz będzie zauważalna.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.