Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

 
Odpowiedz na ten tematNapisz nowy temat
> Białe życie
_Groszek_
post 17.12.2004 | 23:02:13
Post #1





Gość






Artykuł z portalu onet.pl:
CYTAT
Białe życie 

Pojawiła się nowa mniejszość seksualna. Aseksualiści zapowiadają walkę o prawo do niewspółżycia z żadną z płci.

Podczas gdy jego nastoletnim kolegom seks przesłaniał niemal cały świat, David Jay, przystojny brunet z Saint Louis, wstydził się przyznać, że już sama myśl o zbliżeniu przejmuje go wstrętem. Miał dziewczynę, ale ponieważ na pierwsze pieszczoty zareagował obojętnością, ich związek pozostał nieskonsumowany. Jak wspomina: Byliśmy z sobą blisko na różne sposoby. Często się przytulaliśmy. Dzisiaj Jay należy do rosnącej społeczności osób aseksualnych, które coraz wyraźniej dają o sobie znać.

Jak wykazują nowe badania, ta grupa prawie dorównuje liczbowo społeczności zdeklarowanych gejów i lesbijek i domaga się takiego samego poszanowania swojej decyzji. Na zdjęciu t-shirtu umieszczonym na stronie internetowej Jaya Aseksualna Widoczność i Edukacja (Aven) widnieje ich credo: „Nie tylko ameby są aseksualne”. 

Internetowa społeczność aseksualna, którą Jay wspiera, liczy już 1,2 tys. osób i czuje się coraz pewniej, o czym świadczy komunikat ogłoszony przez Jeremy’ego Adamsa: „Chciałem was wszystkich poinformować, że nie będę już używać na tej stronie nicka Xenius13. Postanowiłem posługiwać się moim prawdziwym nazwiskiem, ponieważ chcę, aby moi znajomi odwiedzający tę stronę wiedzieli, że to ja”.

Spotkało się to z powszechnym szacunkiem. „To wymaga odwagi” – zauważa jeden z anonimowych internautów. Zdaniem Davida Jay społeczność aseksualistów może stać się znaczącą siłą polityczną, podobnie jak ruch gejów i lesbijek w latach 70.
Geje, lesbijki, tranwescyci, teraz aseksualiści... Jakie durnoty jeszcze wymyśli świat? Dokąd to wszystko zmierza?
Idź na górę strony
 
+Zmień sposób cytowania
Junior
post 17.12.2004 | 23:23:07
Post #2


Średniak
Ikona grupy

Grupa: Użytkownicy
Postów: 56
Dołączył: 27.09.2004
Skąd: z kosmosu
Użytkownik nr: 180
Imię: Piotrek



ludzi juz poper....o. mam to w dupie, czy ktos chce sie seksic czy nie. po co jakies demonstracje? ja nie jadam plackow ziemniaczanych, moze powinienem teraz sie z tym gdzies oglosic? kogo to interesuje?


--------------------
Idź na górę strony
 
+Zmień sposób cytowania
Luk3
post 18.12.2004 | 13:36:02
Post #3


Jedi
Ikona grupy

Grupa: Redakcja
Postów: 1 972
Dołączył: 19.05.2004
Użytkownik nr: 120



Szukaja slawy i tyle.


--------------------
Musi być im ciężko. Tym, którzy wzięli autorytet za prawdę, zamiast prawdę za autorytet.
Idź na górę strony
 
+Zmień sposób cytowania
M.
post 18.12.2004 | 14:27:48
Post #4


Zaawansowany
Ikona grupy

Grupa: Użytkownicy
Postów: 227
Dołączył: 10.11.2004
Skąd: Oleśnica
Użytkownik nr: 251



Ja tych ludzi nie rozumiem !! Asex. to dobre dla starych dziadkow i babci!! (IMG:http://forum.olesnica.org.pl/style_emoticons/default/biggrin.gif)
Idź na górę strony
 
+Zmień sposób cytowania
lef
post 21.12.2004 | 9:10:51
Post #5


king bruce lee karate mistrz
Ikona grupy

Grupa: Użytkownicy
Postów: 235
Dołączył: 20.12.2004
Skąd: Zielona Góra :P
Użytkownik nr: 278
Imię: ma-rysia



a ja nie jadam żuczków gnojaczków (czy jak to tam się pisze...)


--------------------
czy każda sygnatura którą posiadam jest nielegalna? czy może moje sygnatury mają ptasią grypę, że je usuwacie???
Idź na górę strony
 
+Zmień sposób cytowania
_Groszek_
post 21.12.2004 | 11:08:56
Post #6





Gość






CYTAT(Junior @ 17.12.2004 | 23:23:07)
ja nie jadam plackow ziemniaczanych, moze powinienem teraz sie z tym gdzies oglosic? kogo to interesuje?
Załóż organizację akartoflistów. Waszym mottem bedzie niejedzenie placków ziemniaczanych ponieważ powodują one u Was spadek podniecenia. (IMG:http://forum.olesnica.org.pl/style_emoticons/default/smile.gif)
Idź na górę strony
 
+Zmień sposób cytowania
weris
post 6.09.2016 | 12:20:16
Post #7


Początkujący
Ikona grupy

Grupa: Użytkownicy
Postów: 1
Dołączył: 6.09.2016
Użytkownik nr: 16 969
Imię: Kamil



Presja sławy i tyle (IMG:http://forum.olesnica.org.pl/style_emoticons/default/wink.gif)


--------------------
Zamów na odchudzanie preparat, promocje!
Idź na górę strony
 
+Zmień sposób cytowania

Odpowiedz na ten tematNapisz nowy temat
1 użytkownik(ów) przegląda ten temat (1 gości i 0 anonimowych użytkowników)
0 Użytkownicy:

 




Polecamy:

RSS Wersja Lo-Fi Aktualny czas: 18.05.2024 - 17:06
Hosting: DataNet.pl