Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

 
Odpowiedz na ten tematNapisz nowy temat
> miejsce dla mam z dziećmi
MamaMia
post 24.09.2012 | 21:12:44
Post #1


Początkujący
Ikona grupy

Grupa: Użytkownicy
Postów: 5
Dołączył: 24.09.2012
Użytkownik nr: 16 504



Drogie Mamy,

Zaczyna się jesienna słota, pogoda przestaje sprzyjać spacerom i spotkaniom na placu zabaw, zatem podpowiedzcie mi proszę, co robicie ze swoimi małymi pociechami, gdy za oknem szaro buro i ponuro? Czy macie w Oleśnicy takie miejsce, gdzie można się spotkać z innymi mamami, i gdzie pociechy mogą pobawić się z innymi maluchami?
Idź na górę strony
 
+Zmień sposób cytowania
on22
post 29.09.2012 | 18:14:36
Post #2


Początkujący
Ikona grupy

Grupa: Użytkownicy
Postów: 20
Dołączył: 23.07.2009
Użytkownik nr: 8 272



Wydaje mi sie ze niestety nie ma gdzie pujsc z pociechami w jesienne dni (deszczowe) fajnie byłoby gdyby było miejce zadaszone z placem zabaw dla dzieci i mamy moglyby sie spotykac i rozmawiac
Idź na górę strony
 
+Zmień sposób cytowania
Asik
post 10.10.2012 | 19:37:24
Post #3


Średniak
Ikona grupy

Grupa: Użytkownicy
Postów: 64
Dołączył: 25.02.2010
Użytkownik nr: 8 561



Są dwa place zabaw pod dachem dla dzieci - Bajkolandia na Młynarskiej i Flipo w rynku - dzieci mogą się tam bawić a mamy poczytać gazety wipić kawę i porozmawiać. W kilku lokalach z jedzeniem są też kąciki dla dzieci np w La Bambie na młynarskiej albo w Pierożku na Daszyńskiego.
Idź na górę strony
 
+Zmień sposób cytowania
cafe sputnik
post 5.11.2012 | 15:57:52
Post #4


Początkujący
Ikona grupy

Grupa: Użytkownicy
Postów: 3
Dołączył: 5.11.2012
Skąd: @ Galeria Wileńska / Wileńska 2 Oleśnica
Użytkownik nr: 16 515



Zapraszamy do siebie dzieci znajdą tu m.in. tablicę kredową, artykuły plastyczne, książeczki, piłeczki do żonglowania oraz od czasu do czasu warsztaty i animacje (szczegóły na naszym facebooku). Już niedługo wznawiamy też coniedzielne warsztaty i pokazy cyrkowe znane z letniego ogródka Koko Loko!



--------------------
Cafe Sputnik - Miejsce nie z tej Ziemi
www.facebook.com/<ciach>
Idź na górę strony
 
+Zmień sposób cytowania
zuza-anna
post 5.11.2012 | 21:33:04
Post #5


Początkujący
Ikona grupy

Grupa: Użytkownicy
Postów: 18
Dołączył: 5.11.2012
Użytkownik nr: 16 516
Imię: Zuzia



dobre pytanie MamaMia (IMG:http://forum.olesnica.org.pl/style_emoticons/default/smile.gif)
jak cos bedzie ciekawego to piszcie...
Idź na górę strony
 
+Zmień sposób cytowania
MamaMia
post 19.11.2012 | 10:53:08
Post #6


Początkujący
Ikona grupy

Grupa: Użytkownicy
Postów: 5
Dołączył: 24.09.2012
Użytkownik nr: 16 504



W pierożku i labamnie ok, znam te miejsca ale to raczej mała przestrzeń, w której dzieciaki raczej małe mogą przeczekać czas oczekiwania na posiłek. Bajkolandię i Flipo znamy od dawna, są to fajne miejsca na pewno. Mi jednak chodzi o coś bardziej interaktywnego. Jakieś fajne miejsce gdzie można pójść z dzieckiem a ono będzie mogło wziąć udział w jakichś warsztatach, zabawie, itp. Oczywiście wiem że zajęcia sa w tygodniu dzieciom organizowane. Ale co z weekendami?!
A i jeszcze jedno mi się nasunęło pytanie. Gdzie szukacie informacji na temat tego co się ma dziać w mieście naszym dla dzieci? skąd wiecie o jakiś wydarzeniach. Ja głównie od znajomych, albo z portali ale to już najczęściej po fakcie z fotorelacji (IMG:http://forum.olesnica.org.pl/style_emoticons/default/sad.gif)
Idź na górę strony
 
+Zmień sposób cytowania
zuza-anna
post 26.11.2012 | 21:20:29
Post #7


Początkujący
Ikona grupy

Grupa: Użytkownicy
Postów: 18
Dołączył: 5.11.2012
Użytkownik nr: 16 516
Imię: Zuzia



Wreszcie cos bedzie w Olesnicy dla dzieciaczkow (IMG:http://forum.olesnica.org.pl/style_emoticons/default/smile.gif)

dla zainteresowanych -> http://olesnica.naszemiasto.pl/artykul/163...5678b45d,1,3,17
Idź na górę strony
 
+Zmień sposób cytowania

Odpowiedz na ten tematNapisz nowy temat
1 użytkownik(ów) przegląda ten temat (1 gości i 0 anonimowych użytkowników)
0 Użytkownicy:

 




Polecamy:

RSS Wersja Lo-Fi Aktualny czas: 28.03.2024 - 11:36
Hosting: DataNet.pl