Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

 
Odpowiedz na ten tematNapisz nowy temat
> PROBLEMY z RDI
iMac
post 18.05.2015 | 18:43:41
Post #1


Początkujący
Ikona grupy

Grupa: Użytkownicy
Postów: 1
Dołączył: 18.05.2015
Użytkownik nr: 16 773



Witajcie, czy w ostatnich dniach również ma/miał ciągłe problemy z dostępem do usługi internetu od lokalnego operatora RDI?
Czy komuś udało się rozwiązać problem i może się podzielić uwagami?
Osobiście napotkałem na ogromną ścianę biznesowej biurokracji i niekompetencji ludzkiej. Nie da się ukryć, że podejście pracowników do klienta staje nieco irytujące.
Nie mogę doprosić się rozwiązania problemu i ponad to usługodawca nie potrafi we własnym gronie pracowników ustalić przyczyny wadliwego działania czego ostatecznie nie jest w stanie lub nie chce się przekazać klientowi....
Z góry dziękuję za wszelkie info....
Idź na górę strony
 
+Zmień sposób cytowania
Koniu
post 19.05.2015 | 17:45:24
Post #2


Zaawansowany
Ikona grupy

Grupa: Użytkownicy
Postów: 318
Dołączył: 25.10.2004
Skąd: Oleśnica
Użytkownik nr: 230



CYTAT(iMac @ 18.05.2015 | 19:43:41) *
Witajcie, czy w ostatnich dniach również ma/miał ciągłe problemy z dostępem do usługi internetu od lokalnego operatora RDI?
Czy komuś udało się rozwiązać problem i może się podzielić uwagami?
Osobiście napotkałem na ogromną ścianę biznesowej biurokracji i niekompetencji ludzkiej. Nie da się ukryć, że podejście pracowników do klienta staje nieco irytujące.
Nie mogę doprosić się rozwiązania problemu i ponad to usługodawca nie potrafi we własnym gronie pracowników ustalić przyczyny wadliwego działania czego ostatecznie nie jest w stanie lub nie chce się przekazać klientowi....
Z góry dziękuję za wszelkie info....


RDI to już nie lokalny operator. Od pewnego czasu RDI jest włatnością poznańskiej firmy. Dzwoniąc na numer RDI przekierowani zostajemy do poznańskiego biura firmy.
Podejżewam, że jakość usług niestety się znacznie pogorszy. Ciekawi mnie, czy RDI niebawem stanie się częścią sieci kablowej INEA.
Idź na górę strony
 
+Zmień sposób cytowania
koziol
post 21.05.2015 | 9:00:34
Post #3


Początkujący
Ikona grupy

Grupa: Użytkownicy
Postów: 3
Dołączył: 29.10.2014
Skąd: Oleśnica
Użytkownik nr: 16 739
Imię: Kamil



CHYBA dołączą do INEA, która dość mocno się rozwija
Idź na górę strony
 
+Zmień sposób cytowania
ozi
post 27.05.2015 | 22:39:23
Post #4


Początkujący
Ikona grupy

Grupa: Użytkownicy
Postów: 1
Dołączył: 27.05.2015
Użytkownik nr: 16 775
Imię: Adam



Mam podobny problem. Dzwonie regularnie i nic.
Rowniez napotkalem sie na brak kompetencji. Nie moge doprosic sie rozwiazania problemu i podobnie RDI nie moze ustalic przyczyny wadliwego dzialania. Tak juz od stycznia. W marcu cos naprawili ale znow nie dziala.
Idź na górę strony
 
+Zmień sposób cytowania
Koniu
post 27.05.2015 | 23:17:15
Post #5


Zaawansowany
Ikona grupy

Grupa: Użytkownicy
Postów: 318
Dołączył: 25.10.2004
Skąd: Oleśnica
Użytkownik nr: 230



Myślę, że w takim przypadku trzeba kontaktować się z żecznikiem ds. konsumentów i wnioskować o rozwiązanie umowy z winy operatora.
Z tego co czytam i wiem, z internetem radiowym w RDI dzieje się źle. Znajomi w Dąbrowie też wiecznie nażekają, że strasznie muli.
Idź na górę strony
 
+Zmień sposób cytowania

Odpowiedz na ten tematNapisz nowy temat
2 użytkownik(ów) przegląda ten temat (2 gości i 0 anonimowych użytkowników)
0 Użytkownicy:

 




Polecamy:

RSS Wersja Lo-Fi Aktualny czas: 28.03.2024 - 9:21
Hosting: DataNet.pl