Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

> Przeczytaj zanim dodasz ogłoszenie!

Kilka zasad dotyczących dodawania ogłoszeń:

 
Odpowiedz na ten tematNapisz nowy temat
> Zakup laptopa w Oleśnicy
tarantula
post 16.12.2015 | 11:18:29
Post #1


Początkujący
Ikona grupy

Grupa: Użytkownicy
Postów: 48
Dołączył: 10.07.2006
Użytkownik nr: 969
Imię: Janusz



Jako że jestem z podoleśnickiej prowincji proszę o pomoc.Gdzie w Oleśnicy lub okolicy mogę kupić nowy laptop? MediaExpert odpada ponieważ tam b.drogo.
Idź na górę strony
 
+Zmień sposób cytowania
Koniu
post 16.12.2015 | 14:09:45
Post #2


Zaawansowany
Ikona grupy

Grupa: Użytkownicy
Postów: 318
Dołączył: 25.10.2004
Skąd: Oleśnica
Użytkownik nr: 230



CYTAT(tarantula @ 16.12.2015 | 11:18:29) *
Jako że jestem z podoleśnickiej prowincji proszę o pomoc.Gdzie w Oleśnicy lub okolicy mogę kupić nowy laptop? MediaExpert odpada ponieważ tam b.drogo.


Jeżeli chodzi o sprzęt komputerowy, to wszędzie w Oleśnicy jest niestety drogo. Tu z pomocą przychodzi nam Internet. Ja osobiście bardzo lubię kupować w sklepie X-KOM: http://www.x-kom.pl/ W przypadku laptopów często przesyłka do domu jest darmowa. Niema problemów z reklamacjami i ewentualnymi zwrotami.
Idź na górę strony
 
+Zmień sposób cytowania
tarantula
post 16.12.2015 | 14:30:53
Post #3


Początkujący
Ikona grupy

Grupa: Użytkownicy
Postów: 48
Dołączył: 10.07.2006
Użytkownik nr: 969
Imię: Janusz



CYTAT(Koniu @ 16.12.2015 | 16:09:45) *
CYTAT(tarantula @ 16.12.2015 | 11:18:29) *
Jako że jestem z podoleśnickiej prowincji proszę o pomoc.Gdzie w Oleśnicy lub okolicy mogę kupić nowy laptop? MediaExpert odpada ponieważ tam b.drogo.


Jeżeli chodzi o sprzęt komputerowy, to wszędzie w Oleśnicy jest niestety drogo. Tu z pomocą przychodzi nam Internet. Ja osobiście bardzo lubię kupować w sklepie X-KOM: http://www.x-kom.pl/ W przypadku laptopów często przesyłka do domu jest darmowa. Niema problemów z reklamacjami i ewentualnymi zwrotami.


Dzięki.Ja tez kupowałem w tym sklepie i chyba i tak będzie i tym razem. Pytanie:gdybyś miał wybrać miedzy Lenovo a HP to co byś polecił? Interesuje mnie laptop 4GB RAM,procesor Intel.+ Win.8. Przeglądanie internetu bez gier oraz używanie aplikacji nie obciążających procesora.
Idź na górę strony
 
+Zmień sposób cytowania
Koniu
post 16.12.2015 | 15:11:23
Post #4


Zaawansowany
Ikona grupy

Grupa: Użytkownicy
Postów: 318
Dołączył: 25.10.2004
Skąd: Oleśnica
Użytkownik nr: 230



Szczerze wolę Lenovo. Sam mam Lapka MSI ale to typowy sprzęt dla graczy, natomiast bardzo często dostaje do naprawy notebooki HP.
Wszystko zależy jaka to ma być półka cenowa, bo te drogie modele są pewnie w obu firmach dość dobre.
Wziął bym na twoim miejscu pod uwagę również Della, bo mimo, że to sprzęt troszkę droższy, to bardzo często dobrze wykonany i z dobrą gwarancją.
Idź na górę strony
 
+Zmień sposób cytowania
tarantula
post 18.12.2015 | 14:48:26
Post #5


Początkujący
Ikona grupy

Grupa: Użytkownicy
Postów: 48
Dołączył: 10.07.2006
Użytkownik nr: 969
Imię: Janusz



CYTAT(Koniu @ 16.12.2015 | 17:11:23) *
Szczerze wolę Lenovo. Sam mam Lapka MSI ale to typowy sprzęt dla graczy, natomiast bardzo często dostaje do naprawy notebooki HP.
Wszystko zależy jaka to ma być półka cenowa, bo te drogie modele są pewnie w obu firmach dość dobre.
Wziął bym na twoim miejscu pod uwagę również Della, bo mimo, że to sprzęt troszkę droższy, to bardzo często dobrze wykonany i z dobrą gwarancją.

Dzięki.Ja też skłaniam się do Della'.Mam taki od lat (z XP Prof) i jeszcze nigdy mnie nie zawiódł.
Idź na górę strony
 
+Zmień sposób cytowania

Odpowiedz na ten tematNapisz nowy temat
1 użytkownik(ów) przegląda ten temat (1 gości i 0 anonimowych użytkowników)
0 Użytkownicy:

 




Polecamy:

RSS Wersja Lo-Fi Aktualny czas: 16.04.2024 - 8:48
Hosting: DataNet.pl