Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

2 Stron V   1 2 >  
Temat zamkniętyNapisz nowy temat
> RDI vs OLNET
_Gajdzi_
post 3.01.2005 | 22:54:49
Post #1





Gość






Ktorego dostawce net'a byscie wybrali...!?

Weszcie pod uwage wszystko!
Idź na górę strony
 
+Zmień sposób cytowania
LooP
post 3.01.2005 | 22:56:03
Post #2


olesnica.org.pl
Ikona grupy

Grupa: Redakcja
Postów: 1 073
Dołączył: 12.07.2004
Skąd: Oleśnica
Użytkownik nr: 136
Imię: Kamil



jezeli wybierac scisle tylko z tych dwoch to zdecydowanie RDI YOURECO


--------------------
Ann ... ;*
Idź na górę strony
 
+Zmień sposób cytowania
_Groszek_
post 3.01.2005 | 22:58:52
Post #3





Gość






Zdecydowanie Olnet

Ten post został edytowany przez Groszek: 4.01.2005 | 0:21:39
Idź na górę strony
 
+Zmień sposób cytowania
_Gajdzi_
post 3.01.2005 | 23:00:56
Post #4





Gość






Ta... tylko panowie dlaczego...!?

Umotywujce jakos swoje spostrzezenia!
Idź na górę strony
 
+Zmień sposób cytowania
LooP
post 3.01.2005 | 23:03:36
Post #5


olesnica.org.pl
Ikona grupy

Grupa: Redakcja
Postów: 1 073
Dołączył: 12.07.2004
Skąd: Oleśnica
Użytkownik nr: 136
Imię: Kamil



wystarczy ze poczytasz opinie o olnecie i rdi na tym forum wtedy sam bedziesz mial kolosalne porownanie ...


--------------------
Ann ... ;*
Idź na górę strony
 
+Zmień sposób cytowania
_Groszek_
post 3.01.2005 | 23:10:23
Post #6





Gość






Zdecydowanie Olnet!!! Dlaczego? Ponieważ pomimo wszelkich minusów to Olnet zaoferował mi najprzystępniejszą cenę za dobry transwer, gdzie wówczas w RDI było za drogo jak dla mnie. Ale to było kiedyś. Teraz nie mam Olnetu i nie wiem jak tam jest, ale na forum są uzytkownicy, którzy chwalą sobie Olnet, np. Neonek nie ma żadnych problemów z netem w Olnecie. Zdecydowanie coraz więcej fałszywej propagandy pojawia się na temat tej firmy. No i zapewne ten temat też temu służy...
Idź na górę strony
 
+Zmień sposób cytowania
_Gajdzi_
post 3.01.2005 | 23:17:39
Post #7





Gość






hm....

moze i tak...

Ale chcialbym tez zwrocic uwage na pewne szczegoly!

Gdzies przeczytalem, ze bardzo chwialicie RDI... ze maja 24h monitoring, usowaja usterki w godzine i wogole...

Szczerze, to nie jestem za zadna z tych firm, ale spojrzmy obiektywnie...

niechce mi sie wierzyc zeby OLNEt nie mial monitoringu! Co do usterek, to niechce mi sie wierzyc za bardzo, ale nie mowie nie!

A jeszcze chcialbym zauwazyc,ze strona np RDI mi sie nie laduje... i w tez nie bardzo to z ich trony!
A z drugiej strony OLNET ma swoja strone, ale przydaloby sie ja aktualizowac, a nie zostawiac jak obrazek!

Takie sa moje spostrzezenia, a Wasze???
Idź na górę strony
 
+Zmień sposób cytowania
LooP
post 3.01.2005 | 23:18:24
Post #8


olesnica.org.pl
Ikona grupy

Grupa: Redakcja
Postów: 1 073
Dołączył: 12.07.2004
Skąd: Oleśnica
Użytkownik nr: 136
Imię: Kamil



hmm ... moze ja tak to powiem ... jezeli zalezy Ci na ogladaniu stronek www tylko i wylacznie to olnet a jezeli chcialbys pograc na tym to ja osobiscie bym polecal RDI ... zreszta jutro zobaczysz co napsiza inni forumowicze :]


EDIT:

poczytaj o RDI i Olnecie w dziale Dostawcy Internetu

Ten post został edytowany przez LooP: 3.01.2005 | 23:23:48


--------------------
Ann ... ;*
Idź na górę strony
 
+Zmień sposób cytowania
_Groszek_
post 3.01.2005 | 23:23:14
Post #9





Gość






No jutro tu bedzie niezła jazda zapewne, więc radzę Ci popytać lepiej znajomych sąsiadów itp. bo to pewnie zalezy tez od tego gdzie mieszkasz. Mam kolege, który narzeka tez na RDI, mówi że wcale nie ma tam tak super jak krążą pogłoski, czesto mu się cos rypie, ale mówi że nie ma problemu z załatwieniem naprawy.
Idź na górę strony
 
+Zmień sposób cytowania
Koniu
post 3.01.2005 | 23:33:08
Post #10


Zaawansowany
Ikona grupy

Grupa: Użytkownicy
Postów: 318
Dołączył: 25.10.2004
Skąd: Oleśnica
Użytkownik nr: 230



Posiadam łącze z Olnetu na początku było tragicznie ale znacznie się poprawiło.
Były problemy praktycznie codziennie ale już ponad miesiąc jest OK i mam nadzieje że tak zostanie.
Jeśli chodzi o RDI to nie mam zdania.
Idź na górę strony
 
+Zmień sposób cytowania
_Gajdzi_
post 4.01.2005 | 0:17:15
Post #11





Gość






Z tgo co mi wiadomo, to w OLNECIE duzo sie ostatnio zmienilo!!!
Wnioskuje,ze naprawde chca i zalezy im! (IMG:http://forum.olesnica.org.pl/style_emoticons/default/wink.gif)

Opieracjac sie na opiniach qmpli to jezeli chodzi o OLNET, to mogli by bardziej zainteresowac sie co jest z siecia od strony klient'a!

Ale jeżeli chodzi o RDI, to tez nie jest tak piknie (zreszta Groszek juz wspominal),

zreszta Panowie... wezcie pod uwage,ze to jest RADIO !!!
Wystarczy,ze ktos Wam polozy obok dobry magnes i zegnamy....

A po 2 wezmy tez pod uwage,ze jest grono uzytkownikow, którzy instaluja na kompie co sie da i ile sie da! A nie maja o tym pojecia! Sam mam takiego qmpla...

No ale coz...
Zobaczymy co jutro tu forumowiecze powiedza (IMG:http://forum.olesnica.org.pl/style_emoticons/default/smile.gif)
Idź na górę strony
 
+Zmień sposób cytowania
paulus76
post 4.01.2005 | 7:59:59
Post #12


Początkujący
Ikona grupy

Grupa: Użytkownicy
Postów: 3
Dołączył: 12.10.2004
Użytkownik nr: 211



CYTAT(Gajdzi @ 04.01.2005 | 2:17:15)
Z tgo co mi wiadomo, to w OLNECIE duzo sie ostatnio zmienilo!!!

Tiaaa... Od konca pazdziernika zaczely sie wielkie zmiany, niestety na duzo gorsze. Od stycznia 2004 jestem w Olnecie (jeszcze tylko 27 dni (IMG:http://forum.olesnica.org.pl/style_emoticons/default/biggrin.gif) potem Dialog) i do pazdziernika na Olnet nie narzekalem. Za to teraz nadrabiam zaleglosci.

Dzis rano Olnet_9 tradycyjnie niedostepny. To sie nazywa staly dostep do internetu...

Zdecydowanie odradzam!!!


--------------------
"Jam częścią tej siły, która zła pragnąc, wiecznie dobro czyni"
Goethe
Idź na górę strony
 
+Zmień sposób cytowania
_Gajdzi_
post 4.01.2005 | 8:55:58
Post #13





Gość






CYTAT
Tiaaa... Od konca pazdziernika zaczely sie wielkie zmiany, niestety na duzo gorsze.


Szczerze, to niewiem jakie zmiany wprowadzili, ale podobno bardzo sie poprawili!

A powiedzcie... co najczesciej pada w OLNECIE? Ratusz? Czy tez inne charakterystyczne punkty...!?
Idź na górę strony
 
+Zmień sposób cytowania
_Gajdzi_
post 4.01.2005 | 8:58:10
Post #14





Gość






A....
Podajecie mi stronka RDI, bo albo ja zle pisze, albo ten dostawca zapomnial co to jest strona domowa! ;P
Idź na górę strony
 
+Zmień sposób cytowania
_roball_
post 4.01.2005 | 10:53:13
Post #15





Gość






RDI.

ps. www.Rdi.pl
Idź na górę strony
 
+Zmień sposób cytowania
_lag_
post 4.01.2005 | 14:37:22
Post #16





Gość






Ja bym brał RDI (IMG:http://forum.olesnica.org.pl/style_emoticons/default/smile.gif)
miałem olnet to sie tam nic nie dało zrobić...
na stronach miałem timeouty
sciaganie bylo piekne az sie chwalilem kolegą 0,01kb/s i se sciagaj coś na tym O_o
grać sie też niedało były problemy żeby sie połączyć z serverem i non stop sie wisiało:[ i co chwile rozłanczało to bylo najbardziej wkur...

a na RDI strony śmigają
ściąganie dobre
jeszcze ani razu mnie nie rozłonczyło (IMG:http://forum.olesnica.org.pl/style_emoticons/default/biggrin.gif)
pingi bardzo dobre (IMG:http://forum.olesnica.org.pl/style_emoticons/default/biggrin.gif)

mój kolega (naiwniak) załorzył olnet i na drugi dzień już neta niemiał (IMG:http://forum.olesnica.org.pl/style_emoticons/default/biggrin.gif)
Idź na górę strony
 
+Zmień sposób cytowania
Luk3
post 4.01.2005 | 15:02:12
Post #17


Jedi
Ikona grupy

Grupa: Redakcja
Postów: 1 972
Dołączył: 19.05.2004
Użytkownik nr: 120



Tylko i wylacznie RDI. Moze masz znajomych ktorzy maja RDI ? Jak tak to zobacz sam jak dziala (IMG:http://forum.olesnica.org.pl/style_emoticons/default/smile.gif)


--------------------
Musi być im ciężko. Tym, którzy wzięli autorytet za prawdę, zamiast prawdę za autorytet.
Idź na górę strony
 
+Zmień sposób cytowania
M.
post 4.01.2005 | 15:33:58
Post #18


Zaawansowany
Ikona grupy

Grupa: Użytkownicy
Postów: 227
Dołączył: 10.11.2004
Skąd: Oleśnica
Użytkownik nr: 251



Moj kumpel mial neta z olneta i strasznie narzekal dlatego przeszedl do RDI ktore obecnie wedlug mnie jest najlepsze !
Idź na górę strony
 
+Zmień sposób cytowania
_Gajdzi_
post 4.01.2005 | 17:48:44
Post #19





Gość






No coz.... Wasze zdanie...

Mam qmpli, torzy sobie bardzo chwala OLNET...
I tez tacy, co anrzekaja na RDI...

Ale coz...
Idź na górę strony
 
+Zmień sposób cytowania
_roball_
post 5.01.2005 | 21:06:23
Post #20





Gość






Bylem uzytkownikiem Olnetu, od dzis jestem (zadowolonym) uzytkownikiem RDI. Moge polecic RDI bez mrugniecia powieka (IMG:http://forum.olesnica.org.pl/style_emoticons/default/wink.gif)
Idź na górę strony
 
+Zmień sposób cytowania
NeoN
post 5.01.2005 | 21:30:13
Post #21


Ekspert
Ikona grupy

Grupa: Użytkownicy
Postów: 457
Dołączył: 23.10.2004
Skąd: Oleśnica
Użytkownik nr: 227
Imię: Bartosz



Hmm ja bym polecił jednak Olnet
No dokładnie jak Groszek napisał mi net dobrze chodzi.
łacze się z nadajnikami:
OLnet 8 - Ratusz
Olnet B1 - nie wiem gdzie leży
i net naprawde bardzo dobrze śmiga nie wiem co wy chcecie... fakt kiedyś chodził źle, ale teraz to bajka
Idź na górę strony
 
+Zmień sposób cytowania
Koniu
post 5.01.2005 | 21:59:18
Post #22


Zaawansowany
Ikona grupy

Grupa: Użytkownicy
Postów: 318
Dołączył: 25.10.2004
Skąd: Oleśnica
Użytkownik nr: 230



Neonek ma racje!!!
Ja też polecam Olnet. Łącze się pżez Olnet C3 z Ratusza i jest OK Stronki chodzą dobrze. korzystam z p2p jest OK. posiadam serwer FTP i działa stabilnie(nikt nie nażekał na żrywanie transferu)
Tyle ode mnie Pozdrawiam wszystkich.
Idź na górę strony
 
+Zmień sposób cytowania
darrkie
post 6.01.2005 | 12:10:10
Post #23


Początkujący
Ikona grupy

Grupa: Użytkownicy
Postów: 7
Dołączył: 3.12.2004
Użytkownik nr: 265



a u mnie przed wszystkimi zmianami było dobrze a nawet bardzo dobrze na teraz to kompletna kich niestety ( olnet_18) (IMG:http://forum.olesnica.org.pl/style_emoticons/default/sad.gif)
Idź na górę strony
 
+Zmień sposób cytowania
Deacon
post 6.01.2005 | 13:56:49
Post #24


Ekspert
Ikona grupy

Grupa: Użytkownicy
Postów: 333
Dołączył: 20.09.2003
Użytkownik nr: 28



wszystko ma swoje plusy i minusy ... jak ktos powyzej napisal- z RDI tez sa niezadowoleni ludzie.

Jak juz pisalem wczesniej ja jestem w grupie nielicznych ( chyba ? ) ludzi zadowolonych z Olnetu, jednakze jest pare rzeczy, ktore mnie irytuja :

1.Te przerwy co kiedys byly bez zadnego uprzedzenia i wiazace sie z tym cholerne mydlenie w BOK'u. Tak trudno zdobyc sie na szczerosc ? Powiedziec " przykro mi bardzo, ale nie wiem dokladnie kiedy internet zacznie dzialac- calkiem mozliwe, iz dopiero jutro" . A nie sytuacje, ze dzwonie i slysze, ze za 2-3 godziny bedzie wszystko OK, dzwonie znow za 4 godziny i dowiaduje sie, ze jeszcze musze sie uzbroic w cierpliwosc i poczekac z godzine, dzwonie po kolejnych 2 godzinach i wtedy slysze, ze w ogole nie bedzie dzisiaj internetu. Jest to conajmniej wkurzajace.

2.Skrajnie olewajaca postawa wobec klienta. Przytocze jedna ciekawa sytuacje. Kiedy wzrosl VAT za internet dla firm i moj tato byl placic jeden z rachunkow zwrocil kobiecie ( nie wiem czy to wlascicielka czy tylko pracownica ) uwage, iz wg. umowy wcale nie jestesmy zobowiazani do placenia wyzszego abonamentu - po prostu, ze umowa jest zle sformulowana. W odpowiedzi uslyszal mniej-wiecej cos takiego " Prosze pana, jesli panu cos nie odpowiada to umowe mozemy w kazdej chwili rozwiazac - jest druga , konkurencyjna firma, ktora rowniez ma ciekawa oferte , nikt pana sila nie trzyma" . Moj starszy juz mial to uczynic , jednakze bardzo zalezalo mi na laczu 128kbps ( wtedy w RDI bylo drogie ) i na serwerze www ...

3.Slaba organizacja , nikt nic nie wie - mialy byc szybkie nocki i serwer gier ( to drugie mi akurat do niczego nie potrzebne, ale pierwsze by sie przydalo ) . I to mialo byc jakies 3 miesiace temu. Na stronie Olnetu jest zewnetrzne ip do negocjacji i nikt w BOK'u nie wie o co chodzi ( jak dzwonilem to 3 osoby sobie przekazywaly sluchawke... )

jak mi sie cos przypomni to dodam ...


--------------------
Bluzgasz na forum- jest git
Napiszesz chocby slowo na mod'ow- masz warna

Zelazna zasada forum.olesnica.com.pl :]
Idź na górę strony
 
+Zmień sposób cytowania
NeoN
post 6.01.2005 | 15:38:33
Post #25


Ekspert
Ikona grupy

Grupa: Użytkownicy
Postów: 457
Dołączył: 23.10.2004
Skąd: Oleśnica
Użytkownik nr: 227
Imię: Bartosz



Yhy ze strony monitoringu i naprawy usterek to Olnet naprawde powinien się poprawić ale po za tym wszystko jest OK
Idź na górę strony
 
+Zmień sposób cytowania

2 Stron V   1 2 >
Temat zamkniętyNapisz nowy temat
1 użytkownik(ów) przegląda ten temat (1 gości i 0 anonimowych użytkowników)
0 Użytkownicy:

 




Polecamy:

RSS Wersja Lo-Fi Aktualny czas: 18.04.2024 - 1:55
Hosting: DataNet.pl