Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

2 Stron V   1 2 >  
Odpowiedz na ten tematNapisz nowy temat
> Sklep Komputerowy
yoyo2o
post 28.03.2008 | 13:01:20
Post #1


Początkujący
Ikona grupy

Grupa: Użytkownicy
Postów: 8
Dołączył: 12.02.2008
Użytkownik nr: 2 216
Imię: Artek



Mozecie polecic jakis sklep z czesciami komputerowymi w olesnicy, w ktory wiekszosc jest dostepna od reki i nie trzeba czekac??
Idź na górę strony
 
+Zmień sposób cytowania
Grzymi
post 28.03.2008 | 18:26:06
Post #2


Średniak
Ikona grupy

Grupa: Użytkownicy
Postów: 69
Dołączył: 14.09.2007
Użytkownik nr: 1 952



Z tym może być problem, ale to zależy również od części jakiej potrzebujesz.... Jesli chodzi o dość niskie ceny to polecam proline w rynku (A jak masz zachcianke, to ci praktycznie każdą część sprowadzą)
Idź na górę strony
 
+Zmień sposób cytowania
interpio
post 31.03.2008 | 1:10:12
Post #3


Ekspert
Ikona grupy

Grupa: Użytkownicy
Postów: 642
Dołączył: 29.08.2003
Skąd: Oleśnica, London Stratford
Użytkownik nr: 7



Najbardziej denerwuje mnie to czekanie i termin na jutro dostarczymy, nigdy nie potrafiłem doczekać do jutra. Gdy czegoś potrzebowałem, rowerkiem spokojnie w 2 godziny byłem w sklepie komputerowym we Wrocławiu.
W Oleśnicy warto odwiedzić kilka sklepów, kiedyś szukałem pamięci do aparatu cyfrowego, w żadnym sklepie nie było tylko w Vobisie ją dostałem.
Dobrze zaopatrzne, są jeszcze sklepy komputerowe "Anima" Pana Karaska i jeszcze sklep Pani Profesor Ewy Bronś przy ul. Kościelnej.
Od niedawna RDI ma własny sklep na Armii Krajowej...

Akcesoria tj. myszki, klawiatury, kable bez problemu można kupić w Leclercu i w Kauflandzie Pn-Sob nawet do godz. 22.
Pamiętam jeden sklep komputerowy w Oleśnicy, gdzie pracownicy totalnie olewali klienta, był to Age Computer...

Obecnie rzadko korzystam ze sklepów komputerowych, do internetu, oglądania DVD, TV czy nawet do konwersji filmów wystarczy mi kupiony na Allegro za 69 zł. PIII.

Ten post został edytowany przez interpio: 31.03.2008 | 23:43:05
Idź na górę strony
 
+Zmień sposób cytowania
edmun
post 3.07.2008 | 8:11:50
Post #4


Ekspert
Ikona grupy

Grupa: Użytkownicy
Postów: 389
Dołączył: 7.09.2007
Użytkownik nr: 1 944



Sklepy w Olesnicy:
Anima - pelen brak profesjonalizmu. pustki na półkach. ceny nie są rewelacyjne
BPS - jeden z droższych sklepów, duży asortyment, ściągają szybko na zamówienie, jednakże drogo
Proline - najlepszy sklep. najlepsze ceny, jednak serwis długo (21 dni roboczych) a części ściągają 2 razy w tygodniu
sam polecam tylko Proline'a
PC Jaś (IMG:http://forum.olesnica.org.pl/style_emoticons/default/wink.gif) - odkąd w 1999 roku Panowie oszukiwali jak mogli, omijam ten sklep z daleka.
Panowie trochę nie nadążają za nowinkami technicznymi (no i pozostał niesmak niejednokrotnego oszustwa )
ComNet - obsługa firm - nigdy nie korzystałem ze względu na to że nie mają nic na miejscu

Z ważniejszych to chyba wszystko

P.S. Radzę omijać zakupy klawiatur i myszek w hipermarketach. Wolę dorzucić 3-5 zł i kupić lepszy sprzęt (choćby klawkę z niskim skokiem Mediatechu NAPOLI < najtańsza i jedna z lepszych. 4 lata już w biurze wytrzymuje nasze ekscesy) a z myszek polecam a4tech pod względem ceny/jakość

Ten post został edytowany przez edmun: 3.07.2008 | 8:13:07
Idź na górę strony
 
+Zmień sposób cytowania
martinez
post 3.07.2008 | 14:29:06
Post #5


olesnica.org.pl
Ikona grupy

Grupa: Użytkownicy
Postów: 1 172
Dołączył: 17.01.2004
Użytkownik nr: 56



Każdy byle nie Proline! ...a ComNet to już od dawna zamknięty.


--------------------
Idź na górę strony
 
+Zmień sposób cytowania
irish
post 3.07.2008 | 18:23:35
Post #6


Początkujący
Ikona grupy

Grupa: Użytkownicy
Postów: 47
Dołączył: 14.11.2006
Użytkownik nr: 1 184



proline w Oleśnicy...?? nie polecam....

wszystko było by w porządku, gdyby nie pracownik (albo sam właściciel), który zawsze zawyża ceny!

jak cos kosztuje np 20 zł na stronie internetowej sklepu PROLINE , to u niego np 25zł.... a jak mu się zwróci uwagę to zaczyna udawać ze to inny model.... paranoja!

Ogólnie Proline może być, ale nie ten w Oleśnicy!
Idź na górę strony
 
+Zmień sposób cytowania
interpio
post 3.07.2008 | 20:45:46
Post #7


Ekspert
Ikona grupy

Grupa: Użytkownicy
Postów: 642
Dołączył: 29.08.2003
Skąd: Oleśnica, London Stratford
Użytkownik nr: 7



Eh, nie ma jak to Allegro, tanio i duży wybór i też trzeba czekać.
Idź na górę strony
 
+Zmień sposób cytowania
Koniu
post 3.07.2008 | 22:29:28
Post #8


Zaawansowany
Ikona grupy

Grupa: Użytkownicy
Postów: 318
Dołączył: 25.10.2004
Skąd: Oleśnica
Użytkownik nr: 230



Nie zawsze Allegro jest dobrym wyjściem.
Często jak składam komuś sprzęt to zaznacza że tanio ale nie z Allegro gdyż sąduże problemy z Reklamacjami.
Sklepy komputerowe są zazwyczaj Specyficzne, jeśli chodzi o Oleśnicę to żaden sklep nie spełnia moich oczekiwań.
Proline w Oleśnicy to jakieś nieporozumienie! Ostatnio jak poszedłem z gotowym konfigiem wydrukowanym z ich strony to właściciel mi stwierdził że owszem może mi sprowadzić ale ceny się zmieniły:) i będzie drożej, Bagatela 240zł na całym zestawie. Pojechałem tego samego dnia do Wrocławia i wróciłem ze sprzętem po cenach ze strony.
Jeśli kupować to tylko Wrocław.
Polecam Proline nowy sklep na Kazimierza Wielkiego
oraz Arest ale w tym drugim niekiedy zdarzają się problemy z serwisem sprzętu, choć ja wydaje tam około 10.000 miesięcznie i nigddy jeszcze się jakoś szczególnie nie zawiodłem.
Więcej sklepów nie trzeba do złożenia przyzwoitego sprzętu.
W Areście można zamówić przez internet I odebrać w Sklepie lub przez kuriera, Panowie oddzwaniają na podany numer i umawiamy się na odbór.
Tyle ode mnie rozpisałem się troszkę(IMG:http://forum.olesnica.org.pl/style_emoticons/default/smile.gif)

Ten post został edytowany przez Koniu: 3.07.2008 | 22:33:53
Idź na górę strony
 
+Zmień sposób cytowania
Grzymi
post 4.07.2008 | 8:55:57
Post #9


Średniak
Ikona grupy

Grupa: Użytkownicy
Postów: 69
Dołączył: 14.09.2007
Użytkownik nr: 1 952



Koniu to oczywiste, że Arest i Proline liderują we Wrocławiu (Ja też przeważnie tam kupuję) pod względem i cen i obsługi, ale autor tematu prosił o sklepy z Oleśnicy (widocznie nie może kupić sprzętu we Wro) więc zrobiłeś offtopa (IMG:http://forum.olesnica.org.pl/style_emoticons/default/tongue.gif)

/* A co do serwisu Aresta, ja nie narzekam, jest blisko i dosyć szybko rozpatrują sprawę. */

Ten post został edytowany przez Grzymi: 4.07.2008 | 9:05:50
Idź na górę strony
 
+Zmień sposób cytowania
martinez
post 4.07.2008 | 9:21:31
Post #10


olesnica.org.pl
Ikona grupy

Grupa: Użytkownicy
Postów: 1 172
Dołączył: 17.01.2004
Użytkownik nr: 56



Moi znajomi również wolą pojechać do Arestu - dobra dostępność, jakość obsługi etc. Może warto jednak rozważyć wyjazd do "województwa". (IMG:http://forum.olesnica.org.pl/style_emoticons/default/wink.gif)

btw. Chciałem ostatnio w Oleśnicy porównać dwa modele Thinkpada. W najgorszym wypadku chociaż zobaczyć jeden z nich. Myślicie, że mi się udało?

...a wracając do Proline w Oleśnicy, to widzę, że nie tylko ja się naciąłem. W każdym razie gdyby został tylko Proline w naszym pięknym mieście, to lepiej omijać go z daleka.


--------------------
Idź na górę strony
 
+Zmień sposób cytowania
Koniu
post 4.07.2008 | 10:18:04
Post #11


Zaawansowany
Ikona grupy

Grupa: Użytkownicy
Postów: 318
Dołączył: 25.10.2004
Skąd: Oleśnica
Użytkownik nr: 230



CYTAT(Grzymi @ 4.07.2008 | 9:55:57) *
Koniu to oczywiste, że Arest i Proline liderują we Wrocławiu (Ja też przeważnie tam kupuję) pod względem i cen i obsługi, ale autor tematu prosił o sklepy z Oleśnicy (widocznie nie może kupić sprzętu we Wro) więc zrobiłeś offtopa (IMG:http://forum.olesnica.org.pl/style_emoticons/default/tongue.gif)


Ja tylko uważam że żaden sklep w Oleśnicy nie zasługuje na zbytnie pochwały!
Dlatego też poleciłem sklepy Wrocławskie.
Myślę że wyjazd do Wrocławia to niewielki problem a koszt podróży zwraca się dzięki niższym ceną.
Może autor tematu jednak zdecyduje się na Wrocław bo dużo korzyści za tym przemawia.

Ten post został edytowany przez Koniu: 4.07.2008 | 12:08:24
Idź na górę strony
 
+Zmień sposób cytowania
stoone
post 4.07.2008 | 17:31:30
Post #12


Początkujący
Ikona grupy

Grupa: Użytkownicy
Postów: 11
Dołączył: 17.01.2007
Użytkownik nr: 1 299
Imię: Grzegorz



Moim zdaniem
Proline w Oleśnicy - sklep, w którym nigdy nic nie ma/

Zawsze Wrocław Arest lub Proline.
Idź na górę strony
 
+Zmień sposób cytowania
edmun
post 10.07.2008 | 16:39:15
Post #13


Ekspert
Ikona grupy

Grupa: Użytkownicy
Postów: 389
Dołączył: 7.09.2007
Użytkownik nr: 1 944



ale przynajmniej jest taniej niż w BPS i bardziej z głową niż w PCjasiu czy Animie gdzie potrafią sprzedać 256mb sdramu a w rzeczywistości dają Ci do ręki kość 512 (stara historia)

nie wiem co wam przeszkadza w Prolin'ie w O-cy.
To że towar jest raz/dwa razy w tygodniu, nie znaczy że nie można tam zakupić.
Zawyżane ceny? Albo mi się wydaję albo rozmawiamy o dwóch różnych sklepach.
Przychodzę o godzinie 16 z wydrukiem z dnia poprzedniego.
Zazwyczaj dostaje nawet taniej. Jesli placisz wiecej to musisz liczyc sie z tym, ze ceny sie zmieniaja.
Ulotka z 25 tygodnia roku nie zawsze bedzie miala aktualne ceny w 30 tygodniu, gdyz sa to czesci komputerowe, a nie rower typu goral w sklepie rowerowym.

We Wroclawiu jest w czym wybierac, ale mowiac o Olesnicy, nie wiem czy polecilbym cokolwiek innego niz Proline pod wzgledem kupna jakichkolwiek czesci w celu zlozenia samemu kompa.

Skladalem srednio 3 kompy na miesiac (srednio, nie mowie o swietach itp.) i nigdy na tym sklepie sie nie zawiodlem.

P.S. Ile razy stojac w Rynku w sklepie widze (wybaczcie za wyrazenie) internetowe lamy, ktore żądaja rzeczy niestworzonych, albo maja obiekcje ze karta dżifors 8600GT z firmy Gigabyte (która jest od ręki) jest droższa niż tą co oni chcą z firmy Galaxy której akurat nie ma.

Ten post został edytowany przez edmun: 10.07.2008 | 16:41:26
Idź na górę strony
 
+Zmień sposób cytowania
Koniu
post 10.07.2008 | 16:52:58
Post #14


Zaawansowany
Ikona grupy

Grupa: Użytkownicy
Postów: 318
Dołączył: 25.10.2004
Skąd: Oleśnica
Użytkownik nr: 230



Mi osobiście przeszkadza oszukiwanie na cenach i brak wiedzy i wciskanie ludziom uszkodzonego sprzętu.
Zdania nie zmienię i nigdy niczego u niego nie kupie.
Ceny mają być z dnia dzisiejszego Dzisiaj a nie z dni poprzednich.


Ten post został edytowany przez Koniu: 10.07.2008 | 16:54:35
Idź na górę strony
 
+Zmień sposób cytowania
martinez
post 10.07.2008 | 21:02:20
Post #15


olesnica.org.pl
Ikona grupy

Grupa: Użytkownicy
Postów: 1 172
Dołączył: 17.01.2004
Użytkownik nr: 56



CYTAT(edmun @ 10.07.2008 | 17:39:15) *
nie wiem co wam przeszkadza w Prolin'ie w O-cy.

Przede wszystkim:
1. Niemiła i nieprofesjonalna obsługa.
2. Sprzedaż uszkodzonego sprzętu.
3. Sprzedaż używanego sprzętu jako nowego.
4. Traktowanie każdego klienta jako "lamy" (czy jak to tam nazwałeś), który zapewne niejednokrotnie przewyższa wiedzą Szanownego Pana Sprzedawcę.

Tak z grubsza...


--------------------
Idź na górę strony
 
+Zmień sposób cytowania
irish
post 10.07.2008 | 22:04:58
Post #16


Początkujący
Ikona grupy

Grupa: Użytkownicy
Postów: 47
Dołączył: 14.11.2006
Użytkownik nr: 1 184



dokładnie (IMG:http://forum.olesnica.org.pl/style_emoticons/default/smile.gif)

dodam jeszcze
pkt 5. zawyżanie cen w stosunku do tego co jest na oficjalnej stronie sklepu proline


Idź na górę strony
 
+Zmień sposób cytowania
edmun
post 17.07.2008 | 10:57:03
Post #17


Ekspert
Ikona grupy

Grupa: Użytkownicy
Postów: 389
Dołączył: 7.09.2007
Użytkownik nr: 1 944



hmm dziwne. właśnie kupiłem 2 komputery (kolejne zaopatrzenie jakiegoś biura) i cena zestawu (bez kosztów składania, których po prostu nie ma) wyszła o 100 zł niżej w Prolin'ie na tym samym sprzęcie w stosunku do wrocławskiego arestu (IMG:http://forum.olesnica.org.pl/style_emoticons/default/kwasny.gif)
Idź na górę strony
 
+Zmień sposób cytowania
Koniu
post 17.07.2008 | 14:39:23
Post #18


Zaawansowany
Ikona grupy

Grupa: Użytkownicy
Postów: 318
Dołączył: 25.10.2004
Skąd: Oleśnica
Użytkownik nr: 230



Daj te zestawy do porównania to może jutro kupie bo właśnie mam zlecenie na kompy do biura
Idź na górę strony
 
+Zmień sposób cytowania
marcinpawelbrym
post 21.07.2008 | 12:47:52
Post #19


Zaawansowany
Ikona grupy

Grupa: Użytkownicy
Postów: 317
Dołączył: 3.07.2005
Użytkownik nr: 524



Ja zakupiłem "na spółkę" z mamą i średnim bratem laptopa Fujitsu-Siemens AMILO w slepie VOBIS koło "ROLNIKA" i nie narzekam:) Wolę zapałacić więcej,ale mieć pewność,ze serwis jest door-to-door 24h (IMG:http://forum.olesnica.org.pl/style_emoticons/default/smile.gif)


--------------------
Lepiej być samemu niż z byle kim
Idź na górę strony
 
+Zmień sposób cytowania
meriadoc
post 21.07.2008 | 23:02:28
Post #20


Początkujący
Ikona grupy

Grupa: Użytkownicy
Postów: 35
Dołączył: 5.04.2005
Użytkownik nr: 413



Edmun, kiep jesteś i tyle (IMG:http://forum.olesnica.org.pl/style_emoticons/default/tongue.gif) masz w zęby przy najbliższej okazji, ale to tak na marginesie... nie w olesnicy nie ma nic poza zajebistym pro linem, w którym pan sprzedawca każe Ci generalnie sp*******ć i wróci po tygodniu, życzymy powodzenia, coca cola team... god bless america..

/ogarnij bluzgi...


--------------------
Even the distance feels so near ....
All for the love....
Love of you...
Idź na górę strony
 
+Zmień sposób cytowania
edmun
post 22.07.2008 | 11:23:54
Post #21


Ekspert
Ikona grupy

Grupa: Użytkownicy
Postów: 389
Dołączył: 7.09.2007
Użytkownik nr: 1 944



Poziom kultury wypowiedzi świadczy o jego autorze.

Koniu:
Asus PB5SE, IntelCoreDuo7200, 4GB GEIL DDR2 na dual channelu, Gigabyte GeForce 8400GS 256MB 64bit (po co to biura więcej (IMG:http://forum.olesnica.org.pl/style_emoticons/default/smile.gif) ), do tego CoolerMaster Eliste RC-330 (dla niewtajemniczonych są to obudowy), zasilacz Rasurbo (sprawdzone - są dobre) DLP435 Silent, Seagate SATA2 32MB 500GB, LiteOn czarny H-20A6S SATA, FDD czarne, Gateway 17" FPD 1775W (są też lepsze droższe o 40 zł), klawiatury to standard Napoli z Mediatechu (też za taką cenę nie znam lepszych), do tego A4Tech Swop-3D czarne, routerek D-Link Dir100 i Windows Xp Home.

Za 2 kompy z jednym routerem, tymi dwoma windowsami i prawie 50 m kabla ethernetowego zapłaciłem 4500 zł.
Myślę że jak za tej klasy sprzęt cena jest naprawdę świetna.

I tak jak zaznaczyłem, chciałem w Arest kupić, ale tam mi niestety wyszło drożej.
Nie mówiąc o BPS gdzie kupowałem nagrywarkę DVD. w proline można kupić za 69 zł brutto a w BPS za 65 zł netto + VAT

Ten post został edytowany przez edmun: 22.07.2008 | 11:25:38
Idź na górę strony
 
+Zmień sposób cytowania
Koniu
post 22.07.2008 | 22:38:01
Post #22


Zaawansowany
Ikona grupy

Grupa: Użytkownicy
Postów: 318
Dołączył: 25.10.2004
Skąd: Oleśnica
Użytkownik nr: 230



już kupiłem. W Proline we Wrocku wyszło mi taniej niż w Proline w Oleśnicy mi proponowano.
Idź na górę strony
 
+Zmień sposób cytowania
Haker123
post 23.07.2008 | 13:48:07
Post #23


Początkujący
Ikona grupy

Grupa: Zbanowani
Postów: 1
Dołączył: 23.07.2008
Użytkownik nr: 2 397



Witam Wszystkich .


Macie racje w Oleśnicy nie ma dobrego sklepu komputerowego .
Ostatnio w poszukiwaniu Laptopa natrafiłem na Internetowy Sklep Komputerowy w Oleśnicy!!!! Szok !!.Koleś ma ceny tańsze niż w Areście czy Prolaine . Nie wiem czy komuś się przyda ale naprawdę wart jest odwiedzenia. Rozmawiałem z Właścicielem jest na etapie dodawania produktów do sklepu ale główne dziedziny już są. Adres Sklepu [ciach] zakładka Sklep.

Haker
Idź na górę strony
 
+Zmień sposób cytowania
martinez
post 23.07.2008 | 14:29:40
Post #24


olesnica.org.pl
Ikona grupy

Grupa: Użytkownicy
Postów: 1 172
Dołączył: 17.01.2004
Użytkownik nr: 56



Haker123. Bardzo nieładnie tak reklamować swój własny sklep, i to w taki bezczelny sposób (podszywając się pod kogoś innego). Brzydko obywatelu. Ban.


--------------------
Idź na górę strony
 
+Zmień sposób cytowania
marcinpawelbrym
post 25.07.2008 | 8:28:05
Post #25


Zaawansowany
Ikona grupy

Grupa: Użytkownicy
Postów: 317
Dołączył: 3.07.2005
Użytkownik nr: 524



Ja uważam ,że klient który sam wcześniej nie zrobi badania rynku w sensie poszukiwania najlepszego produktu sam sobie krzywdę robi (IMG:http://forum.olesnica.org.pl/style_emoticons/default/sad.gif) Najtańsze części są w Internecie (IMG:http://forum.olesnica.org.pl/style_emoticons/default/smile.gif) Mój ojciec zaoszczędził w ten sposób ponad 800 PLN a zakupu dokonał w autoryzowanym partnerze firmy TOSHIBA w w województwie wielkopolskim (IMG:http://forum.olesnica.org.pl/style_emoticons/default/smile.gif)
Planuję od 1 stycznia 2009 roku otworzyć internetową księgarnie ExLibris (IMG:http://forum.olesnica.org.pl/style_emoticons/default/smile.gif) Na rzaie jestem na etapie studiowania książek OSCommerce (IMG:http://forum.olesnica.org.pl/style_emoticons/default/biggrin.gif)


--------------------
Lepiej być samemu niż z byle kim
Idź na górę strony
 
+Zmień sposób cytowania

2 Stron V   1 2 >
Odpowiedz na ten tematNapisz nowy temat
1 użytkownik(ów) przegląda ten temat (1 gości i 0 anonimowych użytkowników)
0 Użytkownicy:

 




Polecamy:

RSS Wersja Lo-Fi Aktualny czas: 20.04.2024 - 7:56
Hosting: DataNet.pl