Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

 
Odpowiedz na ten tematNapisz nowy temat
> Problem z wypadaniem włosów
jkpr
post 24.08.2020 | 7:24:58
Post #1


Średniak
Ikona grupy

Grupa: Użytkownicy
Postów: 132
Dołączył: 28.02.2016
Użytkownik nr: 16 837



Witam. Od prawie dwóch lat mam problem z wypadaniem włosów. Nie jestem w stanie zliczyć ile przewinęło sie kosmetyków do pielęgnacji włosów w mojej łazience.

Co mam robić?
Idź na górę strony
 
+Zmień sposób cytowania
abrams
post 24.08.2020 | 9:58:51
Post #2


Zaawansowany
Ikona grupy

Grupa: Użytkownicy
Postów: 135
Dołączył: 24.02.2016
Użytkownik nr: 16 836



Ja mam podobny problem, przerabiałam robione w aptece wcierki, Alpikorty, Loxony, Dercos w sumie wszystko co jest możliwe. Lata temu pomagał i Dercos i Alpikort , później jakby na dłuższą metę nie sprawdzało się nic. Badania krwi ok( poza tym, że choruje na Hashimoto) , wszelkie możliwe suple przerobione. Zdecydowałam się na mezoterapia mieszanka witaminową, miałam chyba serie 3-4 ostrzykiwań i nie zauważyłam większych postępów. Następnie było ostrzykiwanje osoczem i to polecam bardzo. Efekty nie są od razu, ja miałam 3 ostrzykiwania co 6 tygodni bodajże j efekty były świetne . Włosy się zagęściły i długo czas nie wypadały. Niestety nie jest to na zawsze, minął rok i włosy od jakiegoś już czasu wypadają znowu, wiec moim zdaniem zabiegi trzeba powtarzać. Tak czy inaczej jeśli masz możliwość bardzo polecam.

Aktualnie z kosmetyków stosuję kosmetyki od Delpos: https://delpos.pl/ Maja bardzo dobre dzialanie, wzmacniaja cebulki włosowe oraz sprawiaja, ze włosy rosną mocniejsze oraz silniejsze.


--------------------
Idź na górę strony
 
+Zmień sposób cytowania
jotek
post 4.02.2021 | 16:22:11
Post #3


Początkujący
Ikona grupy

Grupa: Użytkownicy
Postów: 15
Dołączył: 15.05.2014
Użytkownik nr: 16 698



CYTAT(jkpr @ 24.08.2020 | 8:24:58) *
Witam. Od prawie dwóch lat mam problem z wypadaniem włosów. Nie jestem w stanie zliczyć ile przewinęło sie kosmetyków do pielęgnacji włosów w mojej łazience.

Co mam robić?

Kwestia wypadania włosów może mieć na prawdę bardzo różne podłoże. Już sam tego typu szampon do włosów może bardzo pomóc w takiej sytuacji. Z drugiej strony wypadanie włosów to może być oznaka, że albo czegoś nam brak w organizmie i włosy na tym cierpią, albo jakaś choroba. Lepiej to sprawdzić.
Idź na górę strony
 
+Zmień sposób cytowania
bęcwał
post 31.12.2021 | 16:13:51
Post #4


Początkujący
Ikona grupy

Grupa: Użytkownicy
Postów: 11
Dołączył: 13.11.2015
Użytkownik nr: 16 814



Inozytol zdaje się mieć znaczenie, tak czytam https://longevitas.pl/czym-funkcje-inozytol/. Spoko że w diecie dużo tego może być bo owoce mają, strąki, nasiona jakieś i tak dalej.
Idź na górę strony
 
+Zmień sposób cytowania

Odpowiedz na ten tematNapisz nowy temat
1 użytkownik(ów) przegląda ten temat (1 gości i 0 anonimowych użytkowników)
0 Użytkownicy:

 




Polecamy:

RSS Wersja Lo-Fi Aktualny czas: 23.04.2024 - 8:17
Hosting: DataNet.pl