Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

 Forum Rules Przeczytaj zanim dodasz wiadomość!
 
Odpowiedz na ten tematNapisz nowy temat
> Zainteresowania polityczne, zapraszam do luźnej dyskusji o własnych poglądach politycznych
Bodek
post 21.06.2011 | 9:41:09
Post #1


Początkujący
Ikona grupy

Grupa: Użytkownicy
Postów: 9
Dołączył: 21.06.2011
Skąd: Oława
Użytkownik nr: 16 302
Imię: Bogdan



Witam serdecznie!
Jestem konserwatywnym-liberałem od przeszło 10 lat (mam lat 30). Od jakiegoś czasu nadzieję na naprawę państwa polskiego wiąże z Nową Prawicą! (konserwatyzm w kwestiach moralnych i liberalizm w kwestiach gospodarczych - oczywiście liberalizm w znaczeniu klasycznym, a nie rozumieniu PO). Chciałbym żyć w kraju niskich podatków, państwa minimum (wojsko, policja, sądy i radykalnie ograniczona administracja), gdzie sam decyduję o tym na co wydaje zarobione przez siebie pieniądze, zgodnie z zasada VOLENTI NON FIT INIURIA - "chcącemu nie dzieje się krzywda". Dziś państwo konfiskuje robotnikowi najemnemu przynajmniej 50% jego dochodów, w zamian oferując marnej jakości usługi, których realnej wartości nie możemy zweryfikować na rynku. System emerytalny jest już praktycznie bankrutem a dług publiczny sięga 800 mld (bez uwzględnienia zobowiązań wobec emerytów i zadłużenia samorządów) - co daje ponad 20 tys zł na obywatela (z noworodkami włącznie - i to jest prawdziwe becikowe). Dlatego angażuję się w promocję Nowej Prawicy - w mojej ocenie jedynej nadziei dla Polski i Polaków.

Ten post został edytowany przez Bodek: 21.06.2011 | 9:42:15


--------------------
Volenti non fit iniuria!
Idź na górę strony
 
+Zmień sposób cytowania
Lipa
post 21.06.2011 | 15:09:30
Post #2


Zaawansowany
Ikona grupy

Grupa: Użytkownicy
Postów: 157
Dołączył: 12.06.2007
Użytkownik nr: 1 711



Ja mam podobne (jak nie identyczne) poglądy.
Również mam zamiar poprzeć KNP.

Ten post został edytowany przez Lipa: 21.06.2011 | 15:09:56
Idź na górę strony
 
+Zmień sposób cytowania
Bodek
post 21.06.2011 | 15:34:42
Post #3


Początkujący
Ikona grupy

Grupa: Użytkownicy
Postów: 9
Dołączył: 21.06.2011
Skąd: Oława
Użytkownik nr: 16 302
Imię: Bogdan



Cieszę się niezmiernie. A jak ruch konserwatywno-liberalny stoi w Oleśnicy. Bo my we Wrocławiu działamy coraz prężniej. Na środę 29.06. przygotowujemy akcję z dużym rozmachem w Rynku - prawdopodobnie godzina 17.30. Wydajemy również GŁOS WOLNOŚCI - dostępny w formie elektronicznej. Jeśli chciałbyś się zapoznać (lub inni forumowicze) to z chęcią prześlę. Proszę tylko o przesłanie adresu e-mail na priva lub udostępnię link do strony wolnościowców z Legnicy, gdzie można się z treścią zapoznać.


--------------------
Volenti non fit iniuria!
Idź na górę strony
 
+Zmień sposób cytowania
Bodek
post 21.06.2011 | 20:48:39
Post #4


Początkujący
Ikona grupy

Grupa: Użytkownicy
Postów: 9
Dołączył: 21.06.2011
Skąd: Oława
Użytkownik nr: 16 302
Imię: Bogdan



Link do biuletynu:
http://prawica.legnica.pl/wp-content/uploa...cy-maj-2011.pdf

Zapraszam również na forum wrocławskiej (a żeby być ścisłym dolnośląskiej) Nowej Prawicy:
www.nowaprawicawroclaw.pl


--------------------
Volenti non fit iniuria!
Idź na górę strony
 
+Zmień sposób cytowania
CLv
post 22.06.2011 | 5:53:13
Post #5


Ekspert
Ikona grupy

Grupa: Użytkownicy
Postów: 398
Dołączył: 13.10.2004
Użytkownik nr: 213



Ja również w najbliższych wyborach poprę Nową Prawicę - ale jeśli nie dostaną się nawet do sejmu to nie idę więcej na wybory. Nasza demokracja to jakiś ponury żart - ludzie od przeszło 20 lat w kółko wybierają tych samych cwaniaków: PO, PiS, SLD, PSL... i tak na okrętkę, raz jedni, raz drudzy - tylko nazwy się zmieniają. Jak znowu ludzie oddadzą tej hołocie i złodziejom pełnię władzy to mam w nosie to społeczeństwo - trzeba być idiotą, albo mieć złe zamiary, żeby głosować na kogoś z bandy czworga.

Precz z socjalizmem! Niech żyje wolna Polska! (IMG:http://forum.olesnica.org.pl/style_emoticons/default/wink.gif)
Idź na górę strony
 
+Zmień sposób cytowania
Bodek
post 22.06.2011 | 9:16:08
Post #6


Początkujący
Ikona grupy

Grupa: Użytkownicy
Postów: 9
Dołączył: 21.06.2011
Skąd: Oława
Użytkownik nr: 16 302
Imię: Bogdan



W tych wyborach szansa jest jak nigdy! Jeśli każdy z nas zaangażuje się w swoim otoczeniu to wynik może być naprawdę dobry. Napiszcie proszę czy w Oleśnicy istnieje chociaż jakiś zalążek struktur Nowej Prawicy. Jeśli nie to będziemy się jakoś organizować. Z góry dzięki.


--------------------
Volenti non fit iniuria!
Idź na górę strony
 
+Zmień sposób cytowania
CLv
post 22.06.2011 | 11:14:09
Post #7


Ekspert
Ikona grupy

Grupa: Użytkownicy
Postów: 398
Dołączył: 13.10.2004
Użytkownik nr: 213



Z tego co mi wiadomo to w Oleśnicy nie ma żadnych struktur związanych z KNP.
A jeśli chodzi o przewidywanie wyników to czarno to widze. Pracuję we Wrocławiu, w biurze i jak słyszę rozmowę w stylu - urzędnicy są nam potrzebni, bo wydają pozwolenia a to daje pracę itp. - to już nawet nie reaguję. Próbowałem z tym walczyć, tłumaczyć, wyjaśniać - nie da rady.
Polacy mają socjalizm we krwi i nie chcą przyjmować do wiadomości niewygodnych faktów. Prędzęj zagłosują na jakiś postkomunistów z SLD, menelstwo z PO czy katoli z PiS niż na Nową Prawicę, bo np. w Nowej Prawicy jest Korwin, a Korwin powiedział że zabierze kobietom prawo do głosowania i koniec, kropka, beton, nie pogadasz.
Idź na górę strony
 
+Zmień sposób cytowania
Bodek
post 3.07.2011 | 18:10:12
Post #8


Początkujący
Ikona grupy

Grupa: Użytkownicy
Postów: 9
Dołączył: 21.06.2011
Skąd: Oława
Użytkownik nr: 16 302
Imię: Bogdan



Wszystkie osoby, którym leży na sercu dobro kraju i są zainteresowane pomocą w organizowaniu akcji promocyjnych Nowej Prawicy m.in. na terenie Oleśnicy proszę o kontakt na adres: bodek99@o2.pl
Nie dajmy sobie wmówić że scena polityczna została już hermetycznie domknięta. Tak nie jest. Jeśli każdy, komu bliskie są poglądy konserwatywno-liberalne zaangażuje trochę swojego czasu sprawimy że w końcu jakaś partia prawicowa zasiądzie w Sejmie by walczyć o zmianę systemu w kraju, a nie tylko ludzi przy korycie.
Jeszcze raz zapraszam - jest nas już coraz więcej!


--------------------
Volenti non fit iniuria!
Idź na górę strony
 
+Zmień sposób cytowania
Lipa
post 11.07.2011 | 10:24:43
Post #9


Zaawansowany
Ikona grupy

Grupa: Użytkownicy
Postów: 157
Dołączył: 12.06.2007
Użytkownik nr: 1 711



Wczoraj miałem okazję obejrzeć program Młodzież Kontra, którego gościem był ekonomista prof. Krzysztof Rybiński. Stwierdził, że najlepszy program gospodarczy przedstawia KNP.

Idź na górę strony
 
+Zmień sposób cytowania
Bodek
post 14.07.2011 | 9:11:01
Post #10


Początkujący
Ikona grupy

Grupa: Użytkownicy
Postów: 9
Dołączył: 21.06.2011
Skąd: Oława
Użytkownik nr: 16 302
Imię: Bogdan



Zgadza się - dobry występ P. Profesora Rybińskiego.
http://www.youtube.com/watch?v=LAlKEZQsFDg
Niestety od kiedy stwierdził ze najlepszy program gospodarczy ma Nowa Prawica, jest coraz rzadziej zapraszany do TV. To nie jest przypadek.
Zapraszam również na stronę Prof. Rybińskiego:
http://www.rybinski.eu/?lang=all

Promocja Nowej Prawicy we Wrocławiu odbywa się systematycznie:
http://www.youtube.com/watch?v=C7mvSWKWBqg
http://www.youtube.com/watch?v=wOUdL7nnzzI...feature=related

Akcje promocyjne planowane są również w miastach powiatowych (Oława, Oleśnica, Trzebnica).


--------------------
Volenti non fit iniuria!
Idź na górę strony
 
+Zmień sposób cytowania
Ferdydurek
post 13.08.2011 | 20:00:34
Post #11


Średniak
Ikona grupy

Grupa: Zbanowani
Postów: 82
Dołączył: 28.11.2007
Użytkownik nr: 2 115
Imię: Rysiek



Też podoba mi się partia Korwina ale moim zdanie obecnie należy poprzeć Kaczyńskiego. Wydaje mi się że ten kto jest przez reżimowe media najbardziej atakowany zasługuje na największe zaufanie . Tylko Kaczyński ma największe szanse aby przywrócić w Polsce choćby minimalną praworządność.
Czyżby wszystkim na tym forum udało się gebelsowskimi metodami zaszczepić irracjonalna nienawiść do J.Kaczyńskiego?Z długich obserwacji uważam że nikt w Polsce nie zrobił tak wiele w walce z patologiami,korupcją aferami jak J.kaczyński. Czy nie widzicie że jest to główny powód takich wściekłych na niego ataków?
Idź na górę strony
 
+Zmień sposób cytowania
Lipa
post 14.08.2011 | 13:48:36
Post #12


Zaawansowany
Ikona grupy

Grupa: Użytkownicy
Postów: 157
Dołączył: 12.06.2007
Użytkownik nr: 1 711



daj spokój, oni wszyscy siebie warci. Nie bądź naiwny...

Ten post został edytowany przez Lipa: 14.08.2011 | 13:48:58
Idź na górę strony
 
+Zmień sposób cytowania
Koniu
post 14.08.2011 | 13:54:01
Post #13


Zaawansowany
Ikona grupy

Grupa: Użytkownicy
Postów: 318
Dołączył: 25.10.2004
Skąd: Oleśnica
Użytkownik nr: 230



CYTAT(Lipa @ 14.08.2011 | 14:48:36) *
daj spokój, oni wszyscy siebie warci. Nie bądź naiwny...


Dokładnie takie samo mam odczucie. Nikt mi nie wmówi że Lepszy Tusk czy Kaczyński ponieważ wszyscy oni są jednakowi.
Idź na górę strony
 
+Zmień sposób cytowania
Ferdydurek
post 15.08.2011 | 0:19:14
Post #14


Średniak
Ikona grupy

Grupa: Zbanowani
Postów: 82
Dołączył: 28.11.2007
Użytkownik nr: 2 115
Imię: Rysiek



Tusk po ogłoszeniu listy Maciarewicza brał udział w zamachu " Lewy czerwcowy" na której znalazł się Bolek, zamach ten umożliwił Bolkowi i Tuskopodobnym oczyścić swoje agenturalne teczki.
Ciekawy jest nowy artykuł (O tym który proponował dorżnąć watchy), potwierdzający jacy to ludzie garną się do ekipy Tuska i przyłaczają się do wściekłych ataków na Kaczyńskiego

http://niezalezna.pl/13480-co-laczy-r-siko...aszem-turowskim

Czy Kaczyńskiemu można stawiać podobne zarzuty?
Tylko Kaczyński razem z PC na początku przemian miał odwagę głośno mówić o wszystkich aferach np. alkoholowej, rublowej,walutowej (każdy kto miał poufną wiedzę o sztywnym kursie dolara przy ogromnej inflacji mógł przez 1 rok zostać milionerem) i wielu innych.
To są fakty wychodził wtedy nawet miesięcznik PC w którym pisano o wszystkich patologiach i aferach ,każdy to może sprawdzić i tym samym wiedzą zastąpić ślepą niewiarę .
Podczas prezydentury Bolka Kaczyński zorganizował demonstrację przeciwko Wałęsie.Nagłośnił zdjęcie na którym opiekun Bolka minister Wachowski uczestniczył w szkoleniu oficerów SB.Zaraz oficer policji z Lublina Superczyński z Lublina przyznaje się że to on jest na tym zdjęciu, dostaje zaraz w nagrodę awans na komendanta stołecznej policji,ale na szczęście dzięki wyjściu na jaw o jego powiązaniach z gangsterami niedługo to stanowisko piastował . Wachowski tak uwielbiany przez Bolka też miał później oczywiście kłopoty z prawem.Dla mnie nienawiść do Jarka przez takich mętów jak Bolek ,Bartoszwski(łowca izraelkich i niemieckich orderów,znany z wypowiedzi w sejmie "Już mi zbrzydło nie nazywać bydłem bydło") czy nienawistnik Niesiołowski(który już w pierwszy dzień po aresztowaniu sypał na przyjaciół i narzeczoną), jest wystarczającym powodem aby wspierać Kaczyńskiego.
Została przeprowadzona w Polsce zmasowana, w gebelsowskim wydaniu, medialna nagonka na Kaczyńskiego ,głównego wroga wszelkich agentów , złodziei i tych co chcą w mętnej wodzie łowić grube ryby.

Ten post został edytowany przez Ferdydurek: 15.08.2011 | 0:22:21
Idź na górę strony
 
+Zmień sposób cytowania
Koniu
post 15.08.2011 | 2:09:56
Post #15


Zaawansowany
Ikona grupy

Grupa: Użytkownicy
Postów: 318
Dołączył: 25.10.2004
Skąd: Oleśnica
Użytkownik nr: 230



Piszesz jak byś był dziennikarzem Radia Maryja albo nawet Telewizji Trwam:-)
O tym wszystkim o czym piszesz, było wiadomo już przed poprzednimi wyborami, jaki to Jarosław jest wielki i dobrotliwy, prawy i sprawiedliwy, tylko czemu "głupi" naórd jak to niektórzy mówią zagłosował na tego złego Tuska?

Ten post został edytowany przez Koniu: 15.08.2011 | 2:11:33
Idź na górę strony
 
+Zmień sposób cytowania
CLv
post 15.08.2011 | 12:38:02
Post #16


Ekspert
Ikona grupy

Grupa: Użytkownicy
Postów: 398
Dołączył: 13.10.2004
Użytkownik nr: 213



Naród? Uprawnionych do głosowania mamy jakieś 30mln, frekwencja wyborcza to jakieś 55%. Nie pamiętam ile PO dostała głosów ale niech będzie, że połowę - to daje coś koło 8 milionów wyborców, czyli tzw. większość. Nie od dziś wiadomo, że większość to idioci (IMG:http://forum.olesnica.org.pl/style_emoticons/default/smile.gif)
Idź na górę strony
 
+Zmień sposób cytowania
Koniu
post 15.08.2011 | 12:57:50
Post #17


Zaawansowany
Ikona grupy

Grupa: Użytkownicy
Postów: 318
Dołączył: 25.10.2004
Skąd: Oleśnica
Użytkownik nr: 230



Ale nie idąc na wybory akceptujemy wybór tych co głosowali.
Ale jeśli ktoś ma problem i nie idzie na wybory bo uważa że i tak wybiorą kogo będą chcieli, to później jest jak jest i nikogo za to winić nie można.
Nic nie dają za głosowanie to po co mam tam iść takie podejście ma wielu ale później okazuje się że krytykują ile tylko można.
Idź na górę strony
 
+Zmień sposób cytowania
Bodek
post 16.08.2011 | 8:19:00
Post #18


Początkujący
Ikona grupy

Grupa: Użytkownicy
Postów: 9
Dołączył: 21.06.2011
Skąd: Oława
Użytkownik nr: 16 302
Imię: Bogdan



JE Jarosław Kaczyński jest zacnym człowiekiem, ale niestety PiS jest partią etatystycznym, a w niektórych kwestiach gospodarczych nawet socjalistyczną, co w dzisiejszej sytuacji Polski (3 BILIONY długu = 850 mld długu państwowego + zobowiązania wobec emerytów) nie daje żadnej szansy na to by zapobiec katastrofie ekonomicznej, która w ciągu paru lat nadciągnie z wielkim hukiem (tak jak nad całą UE).


--------------------
Volenti non fit iniuria!
Idź na górę strony
 
+Zmień sposób cytowania
Ferdydurek
post 12.01.2012 | 0:20:18
Post #19


Średniak
Ikona grupy

Grupa: Zbanowani
Postów: 82
Dołączył: 28.11.2007
Użytkownik nr: 2 115
Imię: Rysiek



Polecam ten ciekawy artykuł związany z ostatnimi głośnymi wydarzeniami.
Kto pociąga za cyngle prokuratorskich pistoletów?
http://4wladza.nowyekran.pl/post/47505,kto...kich-pistoletow
Idź na górę strony
 
+Zmień sposób cytowania

Odpowiedz na ten tematNapisz nowy temat
1 użytkownik(ów) przegląda ten temat (1 gości i 0 anonimowych użytkowników)
0 Użytkownicy:

 




Polecamy:

RSS Wersja Lo-Fi Aktualny czas: 27.04.2024 - 12:37
Hosting: DataNet.pl